Szukaj

Ulubienica widzów TVN-u wzięła dziki ślub w tajemnicy! Pochwaliła się zdjęciami z odjechanego wesela!

Paulina Lenda ślub

Paulina Lenda ślub

Ślub Pauliny Lendy z Mam talent

Paulina Lenda w 2009 roku była objawieniem Mam talent. Jury i publiczność docenili jej umiejętności wokalne, a jej wykonanie piosenki Ready for love do dzisiaj wyświetlono na YouTube’ie prawie 1 milion razy. Wokalistka po zakończeniu show wydała płytę Wolf Girl, a swoich sił próbowała także w 2016 roku w Must be the music. Od tego czasu w życiu prywatnym Lendy zaszły wielkie zmiany – artystka 7 lipca wzięła cichy ślub.

Jak wyglądał ślub Pauliny Lendy?

Paulina Lenda wyszła za mąż za Piotra Kozuba – gitarzystę zespołu Our House By The Lake. Gwiazda show TVN-u pochwaliła się zdjęciami z ceremonii i ślubną sesją na Facebooku. Do galerii zdjęć dołączyła długi opis, w którym podzieliła się z przyjaciółmi i fanami swoimi wrażeniami po ślubie:

Wymarzyliśmy sobie dziki, rustykalny ślub. (…) Ukochany mój oświadczył mi się w listopadzie. Założenie było takie, by nie czekać przez kolejny rok, kolejne lata, a ślub wziąć za kilka miesięcy! W wolnych chwilach, walcząc ze śniegiem, przejechaliśmy kawał drogi po naszych pięknych górskich terenach. W ciągu dwóch tygodni znaleźliśmy to wymarzone miejsce i tak, jak planowaliśmy, pod choinkę nasi najbliżsi dostali zaproszenia na nasz ślub. (…) Stało się! Zostałam żoną miłości mojego życia i to był ten upragniony przez nas czas – czas świętowania i odpoczynku!

Lenda zdradziła, że na gości czekał tort z pizzy, a także potrawy kuchni wege:

Wypaliło wszystko – moje niespodziankowe – ukrywane do ostatniej chwili – jam session z ulubionymi muzykami Piotra, niespodzianka od kilku moich uczniów, którzy wykonali dla nas nawet numer The Swell Season, nasz najwspanialszy tort z pizzy! Były łapacze snów, które mają strzec naszych gości! Do tego, choć wojna domowa z tego powodu była ogromna, kompromisowe menu (z wegańskimi i wegetariańskimi daniami i osobnym stołem wiejskim z możliwością dokrojenia sobie czegoś przez paskudnych mięsożerców 😉 zdało egzamin! Po ciastach, choć rozpuszczonych – nie został ślad! Nawet największa inspiracja mojego męża – pan Wojciech Waglewski zgodził się „pojawić” na naszej uroczystości i nagrał swoje życzenia, robiąc mu jeszcze jedną niespodziankę! Pogodziliśmy też playlistę – od rock’n’roll’a po obiedzie, po nocny funk i elektroniczną muzykę nad ranem przy stroboskopie. I przeżyliśmy prywatne „Drag Queen Show”, o którym nic nie wiedzieliśmy, zorganizowane przez naszych przyjaciół na oczepiny, na którym nawet moje babcie bawiły się jak nastolatki… A na deser kajaki i pontony na „poprawinowym spływie”! Może tylko pierwszy taniec był klapą, bo choć podpowiadali, by wyobrażać sobie, że wszyscy dookoła są nadzy – nic nie pomogło…

Tuż po ceremonii Paulina i Piotr zdecydowali się na wykonanie identycznych tatuaży, które tylko przypieczętowały ich silne uczucie:

Dostaliśmy też drugie obrączki w postaci tatuaży, które sprezentowali nam nasi znajomi!

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🙂

Dwie suknie ślubne żony Rafała Maślaka kosztowały fortunę. Jedna piękniejsza od drugiej! Obie wysadzane kryształami Swarovskiego

Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Jej suknia ślubna podkreśliła ciążowy brzuszek!

Tak wyglądał ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki! Mamy zdjęcia!


Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Ślub Pauliny Lendy i Piotra Kozuba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×