Szukaj

Paulina Krupińska uchwyciła rodzinę przy wielkanocnym stole. Pierwszy raz pokazała twarz syna

Paulina Krupińska pokazała twarz syna

Paulina Krupińska pokazała twarz syna

Paulina Krupińska opublikowała rodzinne zdjęcie. Sebastian Karpiel-Bułecka maluje razem z dziećmi pisanki. Pierwszy raz widać twarz Jędrzeja. Jak wygląda synek pary?

Paulina Krupińska jest w tym momencie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim show-biznesie. Wchodząc do tego świata, zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki i znalazła miłość swojego życia. Dwa lata po tym jak została Miss Polonią, poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

Przez długi czas nie potwierdzali doniesień o swoim związku, aż do 26 lipca 2018 roku, kiedy to wzięli ślub w Zakopanem.

Doczekali się dwójki dzieci – w 2015 roku na świat przyszła Antonina, a dwa lata później Jędrzej. Co jakiś czas dzieli się z internautami zdjęciami swoich pociech. Z okazji świat wielkanocnych, Paulina opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym po raz pierwszy widać twarz Jędrzeja.

Jak wygląda synek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki?

Tegoroczna Wielkanoc z pewnością przejdzie do historii. Polacy, zamknięci w swoich domach starają się zachować pozory normalności. Trwają przygotowania, którymi chwalą się w sieci. Wypieki, gotowanie, malowanie pisanek. Właśnie ta ostatnia czynność została uwieczniona przez Paulinę Krupińską na pięknej fotografii.

Na zdjęciu widzimy Sebastiana, który razem z Antoniną i Jędrzejem ozdabia świąteczne jajka. Pierwszy raz możemy bliżej przyjrzeć się synkowi pary. Uroczy blondynek stoi profilem do obiektywu. Wpatrzony w dzieło siostry, zdaje się być całkowicie pochłonięty przygotowaniami.

Czas na pisanki.
Kto z Was już zrobił?
@sebastiankarpielbulecka – napisała Krupińska.

Obserwujący zachwycili się rodzinnym obrazkiem. Podzielili się także swoimi przygotowaniami do świąt. Serdecznym komentarzom nie ma końca.

  • U mnie tradycyjnie… wstaje rano i zabieram się za malowanie pozdrawiam całą rodzinkę – napisał Grzegorz Zawierucha.
  • Pięknie i rodzinnie .
  • Nasze juz gotowe.
  • Pan Sebastian widzę fryzura ‚na kwarantannę’.
  • Fajna rodzinka – piszą.

Nie ma jednak zgody, do kogo bardziej podobny jest Jędrzej. Cóż, może za kilka lat będzie to bardziej klarowne. Jedno jest pewne, jest uroczym chłopcem.


Paulina Krupińska - malowanie pisanek

Paulina Krupińska - malowanie pisanek

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×