Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Jest coś czego brakuje w życiu Paulinie Krupińskiej! W trudnych chwilach nadchodzi pomoc ze strony Anny Lewandowskiej!

Paulina Krupińska czeka na szczęście w życiu


Paulina Krupińska nie jest w życiu szczęśliwa

Mimo że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie zdecydowali się na ślub, to od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Doczekali się również córeczki Antosi, urodzonej w 2015 roku oraz synka Jędrzeja, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Jak wiadomo, przy dwójce dzieci jest zawsze sporo pracy, lecz Paulina i Sebastian robią co mogą, by wciąż spełniać się zawodowo, a przy okazji nie zaniedbywać codziennych, domowych obowiązków.

Ze względu na to, że Karpiel-Bułecka dużo koncertuje, zdecydowanie rzadziej bywa w domu, niż Krupińska. Dlatego Miss Polonia ostatnio wyznała, ze marzy jej się wypoczynek bez dzieci.

Pod niedawno udostępnionym zdjęciem na Instagramie, Paulina przytoczyła również motywujące słowa Anny Lewandowskiej, które z pewnością pomogły pięknej modelce przezwyciężyć trudny czas.

Oj jak by się pojechało na narty. ?⛷ Moja przyjaciółka wysłała mi zdjęcie z wyjazdu do Włoch i napisała: pierwszy raz sami od 4 lat bez dzieci!
To my z @zakopower_official sobie jeszcze trochę poczekamy i pomarzymy
@annalewandowskahpba kiedyś napisała, że zapisanie marzeń czy celów przybliża ich zrealizowanie chyba o ok 43%, zatem zapisuje ??????‍♀️ #marzeniasiespełniają
Wy też marzycie o nartach? – czytamy.

Bardzo szybko pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się multum komentarzy od innych matek, które również wyznały, że chciałyby odpocząć i gdzieś wyjechać. Dzięki takim opiniom Paulina z pewnością poczuła wsparcie od obserwatorek.

Myślicie, że marzenie Miss Polonia się spełni?

Paulina Krupińska nie przejmuje się chłodem. Wraz z partnerem zabrała dzieci do zoo!

Sebastian Karpiel-Bułecka traci fanów przez Paulinę Krupińską! Co ona na to? „Zapytałam się go o co chodzi” [WIDEO]

Paulina Krupińska żałuje, że udzieliła nam tego wywiadu! Chyba jest dla siebie zbyt surowa! [WIDEO]

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?



Komentarzy: 2


Gość | 27 grudnia 2017, 16:23

Rownież mam dwoje dzieci,codziennie jestem także w pracy i ogarniam dom. Nie płaczę z tego powodu,to była świadoma decyzja by założyć rodzinę. Pani Paulina zmęczona,a byciem matką? Niech idzie do pracy na 8 godzin i zobaczy jak wygląda prawdziwe życie!


Chika | 12 grudnia 2017, 22:30

A ja marzę o takiej figurze jak ona. Ae ja nie tylko zapisałam sobie ten cel ale i go realizuję. Dieta, iqacai i walczę walcze. Już jestem blisko celu ale nie mogę teraz spocząć na laurach. Będę wytrwała do końca. 😀


Dodaj komentarz
×