Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

Zdjęcie (1) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[1/9] Paulina Krupińska

Zdjęcie (2) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[2/9] Paulina Krupińska, Katarzyna Sokołowska i Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Dawida Wolińskiego

Zdjęcie (3) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[3/9] Paulina Krupińska – Dawid Woliński dla Magnum

Zdjęcie (4) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[4/9] Paulina Krupińska modelką na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum

Zdjęcie (5) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[5/9] Gwiazdy świętują Wielkanoc - Paulina Krupińska

Zdjęcie (6) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[6/9] Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak z koleżankami w górach

Zdjęcie (7) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[7/9] Paulina Krupińska pokazała rodzinna fotkę z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Zdjęcie (8) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[8/9] Paulina Krupińska na premierze książki z okazji kampanii wizerunkowej Pasażu Tesco

Zdjęcie (9) Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

[9/9] Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak wyjechały w góry

Komentarze

×