Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”

Paulina Krupińska w trzeciej ciąży?

Paulina Krupińska w trzeciej ciąży?

Paulina Krupińska chciałaby mieć trzecie dziecko

Paulina Krupińska nigdy nie ukrywała, że jako mama jest bardzo szczęśliwa. Śliczna ukochana Sebastiana Karpiela-Bułecki wychowuje z liderem Zakopower dwoje maluchów – Antoninę i Jędrka, który przyszedł na świat w 2017 roku. Choć do ślubu wcale się nie spieszą, mimo spekulacji prasy i zachęty ze strony fanów, udało im się stworzyć pełną, szczęśliwą rodzinę, która skoczyłaby za sobą w ogień i świetnie czuje się we własnym towarzystwie. Nie potrzeba było do tego ani papierka, ani białej sukienki i sypania kwiatów.

Miss Polonia nie ukrywa, że chciałaby mieć trzecie dziecko. W jednym z ostatnich wywiadów Krupińska wyznała, że myśli o kolejnej ciąży – i to szybciej niż później!

Wydaje mi się, że nie powiedziałam ostatniego słowa w tej sprawie. Fajnie byłoby mieć jeszcze jedno dziecko, do kompletu, do trójeczki. – czytamy w Twoim Imperium

Przy okazji wyjawiła również, że płeć maleństwa nie robi jej żadnej różnicy:

Wszystko jedno. Już mam chłopca i dziewczynkę, więc teraz co Bóg da – skwitowała

Paulina i jej najbliżsi niedługo będą świętowali pierwszy roczek Jędrka. Myślicie, że to dobra pora na kolejnego maluszka? Bez wątpienia powrót do bezsennych nocy i ząbkowania nie jest czymś przyjemnym, ale radość z bycia mamą w stu procentach rekompensuje wszystko. 😉

W tym sezonie gwiazdy postawiły na modne płaszczyki! Zobaczcie co lubi nosić Kinga Rusin, a na co zdecydowała się Paulina Krupińska!

Paulina Krupińska o zamkniętej hucznej imprezie w willi Agnieszki Woźniak-Starak: „Jestem ciekawa, czy żałuje tych słów” [WIDEO]

Trzy muzy Dawida Wolińskiego zrobiły show na wybiegu! Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Kasia Sokołowska… Aż ciężko zdecydować, która wyglądała piękniej!


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska, Katarzyna Sokołowska i Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Dawida Wolińskiego

Paulina Krupińska, Katarzyna Sokołowska i Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Dawida Wolińskiego

Paulina Krupińska – Dawid Woliński dla Magnum

Paulina Krupińska – Dawid Woliński dla Magnum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×