Szukaj

Sebastian Karpiel-Bułecka o debiucie Pauliny Krupińskiej w DDTVN. Publicznie zaapelował do swojej żony

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bulecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bulecka

Sebastian Karpiel-Bułecka skomentował debiut Pauliny Krupińskiej w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Co powiedział na wizji?

Paulina Krupińska dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN. W duecie z Damianem Michałowskim regularnie będzie gościć na wizji, by uprzyjemniać widzom poranki. Co para chce wnieść do programu? O swoich celach opowiedzieli w rozmowie z naszą reporterką:

Wniesiemy siebie. Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali Dzień Dobry TVN i pili z nami herbatę, robili jajecznicę – wyraził nadzieję Damian.

Sebastian Karpiel-Bułecka o debiucie Pauliny Krupińskiej. Co powiedział?

Paulina i Damian swoje pierwsze wydanie Dzień Dobry TVN poprowadzili w czwartek, 5 marca. Za ich występ kciuki trzymali nie tylko widzowie, ale także ich najbliżsi. Z okazji debiutu w nowej roli, produkcja przygotowała dla swoich nowych gwiazd nie lada gratkę – co jakiś czas łączono się z członkami ich rodzin, którzy na żywo komentowali występ.

View this post on Instagram

Jak oceniacie debiut Kate Middleton w DDTVN u boku Michaela Bublé ? Też widzicie to podobieństwo ????????????????? P.S. Dziękujemy całej fantastycznej ekipie @dziendobrytvn i Wam kochani, że byliście dzisiaj z Nami????????❤️

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Na antenie głos zabrali dziadkowie i przyjaciele Pauliny oraz rodzina Damiana. Wypowiedział się między innymi Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, a prywatnie mąż Krupińskiej. Zapytany o rady dla swojej małżonki, publicznie zaapelował, by ta… nie zagadywała gości:

Mam prośbę, by moja małżonka dopuszczała gości do głosu i aby ich nie zagadywała. Ona lubi się czasem rozgadać. Życzę jej też pogody ducha, bo wiem, że się stresuje. (…). Zagadywać może, ale chodzi o to, by czasem dawała gościom dojść do głosu – powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka na antenie DDTVN.

Warto dodać, że Karpiel-Bułecka z entuzjazmem przyjął wiadomość o nowej pracy Pauliny. Podobno zapytał ją tylko o to, kto będzie odprowadzać dzieci do przedszkola.

Postanowiliśmy, że jeśli zdarzy się taka sytuacja, że Sebastian wyjedzie na koncerty, a ja będę w tym czasie miała wydania, to poproszę o pomoc moich rodziców – wyjawiła Krupińska w rozmowie z Fleszem.

Czekacie na kolejny odcinek programu z udziałem Pauliny?

Zobacz także: Paulina Krupińska prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdy TVP komentują zmiany u konkurencji [WIDEO]


Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×