Krupińska o ciąży. Wystarczyło jedno zdanie jej męża i już wiadomo – szykują się do narodzin trzeciego dziecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska szykuje się do powiększenia rodziny. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką zdobyli się na bardzo intymne zwierzenia. Po sylwestrze czeka ich rewolucja?

Paulina Krupińska jest modelką, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Rok później miała okazję reprezentować Polskę w konkursie Miss Universe. Sukces w branży otworzył przed nią drzwi do świata show-biznesu.

Na szklanym ekranie Paulina zadebiutowała w 2013 roku, gdy poprowadziła własny cykl tematyczny w Pytaniu na śniadanie. Wtedy jej kariera nabrała rozpędu. W 2014 roku współprowadziła program Klinika UrodyTVN Style, a następnie Sekrety Doliny Inków oraz Wychować i nie zwariować. Rok temu wzięła udział w programie Dance Dance Dance emitowanym na antenie TVP2, a od 5 marca razem z Damianem Michałowskim współprowadzi program Dzień Dobry TVN.

Jak Paulina Krupińska spędzi sylwestra 2020?

Mimo że do sylwestra zostało jeszcze kilka tygodni, Paulina Krupińska już teraz planuje, jak i z kim go spędzi. Ta informacja z pewnością zaskoczy wszystkich jej fanów, ponieważ jeszcze rok temu twierdziła, że nie lubi tego dnia:

Nie przepadam specjalnie za tym dniem. Dlatego z dzieciakami zostaniemy w Zakopanem, a Sebastian powita Nowy Rok na koncercie w Gdańsku. Potem do nas wraca i całą rodziną wybieramy się na narty – zdradziła w 2019 roku w rozmowie z dwutygodnikiem Party.

Od tego czasu wiele się zmieniło i tegoroczny sylwester dla rodziny Pauliny będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy od dawna spędzi go razem z mężem. Sebastian Karpiel-Bułecka przez pandemię koronawirusa musiał odwołać wszystkie występy, dzięki czemu w końcu zakończy grudzień z najbliższymi. Dzieci dotychczas mogły oglądać go tego dnia wyłącznie na ekranie telewizora.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka o trzecim dziecku

Okazuje się, że nadchodzący rok może wnieść do rodziny Pauliny wiele dobrego. Rewia twierdzi, że para wciąż myśli o trzecim dziecku. Rodzice Antoniny i Jędrzeja już rok temu wspominali, że marzą o powiększeniu rodziny, jednak napotkali pewną przeszkodę:

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany sąwyznała Paulina.

Sebastian w wywiadzie dla tygodnika Świat&Ludzie dodał, że to ostatni moment, w którym może po raz kolejny zostać ojcem. W maju muzyk kończy 45 lat:

45 lat, to górna granica dla mnie, kiedy to mógłbym jeszcze mieć kolejne dziecko.

Z ich deklaracji wynika, że jeśli powitają trzecie dziecko, o którym marzą, to tylko w 2021 roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i czekać na radosną nowinę o powiększającej się rodzinie.


Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×