Paulina Krupińska nie mogła opuścić miejsca pracy. Wszystko przez krnąbrną koleżankę. Interwencja policji okazała się niezbędna

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska miała bardzo ciekawe przygody w Dzień Dobry TVN. W nietypowy sposób zaczęła dzisiejszy odcinek śniadaniówki, a po wyjściu z pracy również nie zabrakło atrakcji. Co wydarzyło się na parkingu pod budynkiem TVN?

Paulina Krupińska poprowadziła dzisiejsze wydanie śniadaniówki w duecie z Damianem Michałowskim. Ta para od ponad dwóch lat pojawia się razem w programie i nie narzeka na brak zainteresowania ze strony widzów. Fani tłumnie zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć swoich ulubieńców na ekranie. Dzisiaj prezenterzy śniadaniówki zafundowali im ciekawą atrakcję. Niedawno Małgosia Rozenek i Krzysztof Skórzyński zajechali przed budynek TVN zabytkową warszawą, a Paulina i Damian zrobili im konkurencję.

Prowadzący w środę przyjechali do pracy na rowerach i skupili na sobie uwagę przechodniów. Wszystko oczywiście nagrały kamery oraz sfotografowali paparazzi. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii, ale to nie koniec przygód. Po wyjściu z pracy na Paulinę czekały kolejne atrakcje. Na miejscu zjawił się nawet patrol policji.

Paulina Krupińska miała problem z wyjazdem z pracy

Paulina i Damian skrzętnie prowadzą swoje profile w social mediach, gdzie pokazują fanom, jak wyglądają kulisy ich pracy. Dzisiaj prezenterka miała wyjątkowo dużo ciekawych rzeczy do przekazania.

Chociaż Krupińska w pracy pojawiła się na jednośladzie, to już po nagraniu śniadaniówki udała się na parking, gdzie wsiadła do samochodu. Przy wyjeździe doszło jednak do zabawnej sytuacji. Spotkała się tam z inną pracownicą stacji i stanęły w punkcie bez wyjścia. W końcu któraś w tej sytuacji musiała ustąpić pierwszeństwa.

Żeby było jeszcze zabawniej przejeżdżał tamtędy patrol policji, który rozstrzygnął sprawę i wskazał, że to prowadząca śniadaniówkę powinna opuścić parking jako pierwsza.

Panowie policjanci powiedzieli, żeby wpuścić przed siebie Paulina Krupińska – napisała rozbawiona koleżanka Pauliny.

Koleżanka Pauliny wszystko nagrała, a obydwie nie ukrywały, że cała sytuacja wprawiła je w dobry humor.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

 • Gośćini pisze:

  Może pani Agnieszka w końcu jak już tak oficjalnie chwali się że pracuje dla tvnu zacznie spłacać swoje długi ? Ma ich trochę, u nie jednego komornika. Nie bez powodu uciekła z Białegostoku, szkoda żeby znowu były mąż miał licytowane mieszkanie bo jego była żona miga się od lat od długów. Niby taka gwiazda, fryzjerka słynna a nic nie ma na siebie, zasną firma z nią umowy nie podpisuje, nic do niej bezpośrednio nie wpływa na konto. Straszna obłuda i wyrachowanie. A koleżaneczkom gwiazdom powinno być wstyd kogoś takiego promować.

 • Gość pisze:

  Ale o co chodzi?

  • Gość pisze:

   bardzo dobrze postawione pytanie 😀 p. Krystyna postanowiła napisać artykuł…a czekaj, chyba nie można tak tego nazwać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×