Najpierw skrzywdził uczestniczkę „Top Model”, a teraz ściął na krótko Krupińską. To naprawdę mocna metamorfoza

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska przeszła odważną metamorfozę. Prowadząca Dzień Dobry TVN ścięła włosy, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak jej przemianę oceniają internauci?

Paulina Krupińska udowadnia, że macierzyństwo i kariera nie muszą się wykluczać. Na co dzień spełnia się jako mama. Wychowuje dwoje dzieci Antoninę i Jędrzeja, których ojcem jest jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka. Gdy nie spędza czasu ze swoimi pociechami, pracuje. Od ponad roku komentuje ze sceny ważne wydarzenia emitowane na antenie TVN-u. Jest też prowadzącą DDTVN, gdzie towarzyszy jej Damian Michałowski.

Gospodarze pojawili się na antenie w sobotnim wydaniu śniadaniówki. Niespodziewanie doszło do drobnego wypadku, który mógł się zakończyć tragicznie. Na szczęście refleks Michałowskiego zapobiegł tragedii (pisaliśmy o tym tutaj).

Paulina Krupińska ścięła włosy. Jak wygląda w krótkich?

Krupińska zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Jej aktywność śledzi prawie 370 tys. osób. W połowie października podzieliła się z nimi niezwykle uroczym ujęciem, na którym znajduje się z synem. Internauci nie mieli nawet cienia wątpliwości, że Jędrzej przypomina znaną mamę.

Z kolei w piątek wieczorem Paulina Krupińska zaskoczyła metamorfozą. Chociaż jeszcze niedawno nosiła włosy opadające na ramiona, postawiła na ostre ścięcie. Od teraz kosmyki sięgają jej za uszy. Do nowej fryzury dopasowała odpowiedni makijaż, a także stylizację. Tak wystrojona pokazała się swoim fanom na Instagramie. W opisie zdradziła, że poniosła ją gorączka piątkowej nocy:

Jak szaleć to szaleć. Hair @lukiur Make-Up @ewelinakrason To chyba pora na gorączkę piątkowej nocy

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach podkreślają, że nowa fryzura bardzo pasuje gwieździe TVN-u:

  • Super ta długość. Look mega. Przypominasz mi Victorię Beckham.
  • Woow jak pięknie. Super zmiana. Zdjęcie numer 2 na ścianę.
  • Myślałem, że to Klaudia Halejcio. Wow, co za zmiana. Super się prezentujesz. Odważnie i stylowo, brawo!

Trzeba przyznać, że Paulina Krupińska w krótkich włosach wygląda świetnie. Dodajmy, że za przemianę gwiazdy odpowiadał ten sam fryzjer, który nie tak dawno przeprowadził metamorfozę Olgi Król, która była szeroko komentowana w mediach (więcej tutaj).


Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×