Szukaj

Paulina Krupińska pożegnała gwiazdę seriali: „Andrzejku spoczywaj w pokoju”

krupinska

krupinska

Andrzej Bizoń nie żyje. Mister Polski, model, aktor – pod koniec życia bardzo cierpiał. Paulina Krupińska pożegnała go w piękny sposób na swoim Instagramie. Co napisała?

Andrzej Bizoń zmarł po długiej chorobie w wieku zaledwie 44 lat. Ostatnie 7 lat spędził na wózku inwalidzkim. Od 2010 roku chorował na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. W tym czasie stracił wzrok i całkowitą sprawność fizyczną. Do tego doszły kłopoty finansowe. W internecie zorganizowano zbiórkę, która mogłaby mu pomóc w opłaceniu leczenia, codziennych wydatkach i spłacie zaległości alimentacyjnych wobec syna.

Niestety pomimo ciężkiej walki Bizoń nie odzyskał zdrowia. Odszedł 18 maja 2020 roku, pozostawiając w żałobie przyjaciół, rodzinę i swojego 24-letniego syna. O jego śmierci na Facebooku poinformował jego przyjaciel, który odpowiedzialny był też za charytatywną zbiórkę.

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających.

Paulina Krupińska pożegnała zmarłego przyjaciela

Profil Mistera Polski na Facebooku zalewany jest wspomnieniami o nim oraz wzruszającymi słowami. Kolejne gwiazdy na swoich kanałach zamieszczają pożegnalne wpisy. Paulina Krupińska również dołączyła do grona osób, które oddały hołd zmarłemu koledze.

Miss Polonia w relacji na Instagramie udostępniła zdjęcie Andrzeja z czasów, kiedy był modelem. Być może to wtedy Paulina miała okazję go poznać i się zaprzyjaźnić. W końcu oboje ruszyli tą samą ścieżką kariery, niemal w tym samym czasie.

Andrzejku spoczywaj w pokoju – napisała dodając ikonkę złożonych rąk w modlitwie.

Paulina Krupińska żegna Andrzeja Bizona

Paulina Krupińska żegna Andrzeja Bizona

My również przyłączamy się do tych słów i składamy najszczersze kondolencje rodzinie Andrzeja Bizona.


Andrzej Bizoń

Andrzej Bizoń

Andrzej Bizoń

Andrzej Bizoń

Andrzej Bizoń nie żyje

Andrzej Bizoń nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×