Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Która gwiazda zdecydowała się na tak odważne pokazanie biustu, jak Ewa Farna?Paulina pokazała seksowne zdjęcie biustu na Instagramie

Paulina Krupińska zaistniała w polskim show-biznesie wygrywając konkurs Miss Polonia 2011. Szybko po tym, gdy została okrzyknięta najpiękniejszą Polką, zyskała w kraju miano gwiazdy. Dzisiaj Paulina pracuje jako modelka, prowadzi swój program na TVN Style, a jej pojawienie się na czerwonym dywanie powoduje zainteresowanie dziennikarzy i fotoreporterów.

Prywatnie gwiazda jest mamą prawie rocznej Antoniny i partnerką Sebastiana Karpiela-Bułecki. Paulina niemalże od razu po porodzie prezentowała się w rewelacyjnej formie i co krok udowadnia, że pomimo napiętego grafiku i macierzyństwie znajduje czas na to, aby dbać o siebie. Kolejny dowód pojawił się dzisiaj na Instagramie modelki.

Paulina opublikowała zdjęcie w pięknym makijażu i… głębokim dekoltem! Nic dziwnego, że fotografia szybko została nagrodzona ponad tysiącami lajków. Przypomnijmy, że na podobną stylizację prezentującą wdzięki zdecydowała się Ewa Farna podczas minionej gali rozdania Fryderyków.

Tego biustu może jej pozazdrościć niejedna gwiazda! Z resztą, sami zobaczcie 😉

Zobacz: Na co dzień skromna Ewa Farna dzisiaj zaszalała! Jest posiadaczką najpiękniejszego biustu w polskim show biznesie?

Paulina Krupińska (fot. Instagram)

Paulina Krupińska (fot. Instagram)

Ewa Farna - Fryderyki 2016

Ewa Farna – Fryderyki 2016

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są dobrana parą?Komentarzy: 1


Gość | 26 kwietnia 2016, 17:27

Ktoś ma komuś c*cków zazdrościć? A kobieta z c*ckami to jest jakiś ewenement w przyrodzie? Zwłaszcza, że ona jest matką karmiącą.


Dodaj komentarz
×