Paulina Krupińska uchwyciła dzieci w najlepszym momencie! To pierwsze wspólne zdjęcie Jędrzeja i Antoniny!

Paulina Krupińska dzieci wakacje

Paulina Krupińska dzieci wakacje

Paulina Krupińska tegoroczną majówkę spędza w Hiszpanii na wyspie Formentera. Podczas rodzinnego urlopu doszło do przełomu w relacji Antoniny i Jędrzeja. Dzieci zaczęły się razem bawić, co gwiazda uwieczniła na uroczej fotografii.

Paulina Krupińska pochwaliła się w mediach społecznościowym pięknym zdjęciem swoich dzieci. Miss Polonia tegoroczną majówkę spędza z całą rodziną w Hiszpanii na wyspie Formentera, która leży na południe od Ibizy. Modelka jest matką dwójki dzieci – dwuletniego syna Jędrzeja i czteroletniej córki Antoniny. Niedawno gwiazda pochwaliła się na Instagramie pięknym zdjęciem młodszej pociechy, które powstało podczas ich wspólnej zabawy w domowym zaciszu.

Tym razem Krupińska postanowiła pokazać swoim fanom, jak odpoczywa z dwójką małych urwisów nad hiszpańską plażą. Fotografia przedstawia Antosię i Jędrka bawiących się razem na balkonie. Okazuje się, że do niedawna taki widok pojawiał się jedynie w wyobraźni pięknej 31-latki. Z opisu dołączonego do uroczego ujęcia jasno wynika, że pociechy sławnej pary dopiero teraz zaczęły wspólne spędzać czas:

Od jakiegoś czasu zaczęli się razem bawić. Czekałam na ten moment – napisała Krupińska.

Paulina i jej najbliżsi czerpią, ile tylko mogą ze słonecznego klimatu i przerwy od zawodowych obowiązków. Wkrótce gwiazdę czeka chwilowa rozłąka z ukochanym spowodowana letnią trasą koncertową zespołu Zakopower, którego Sebastian Karpiel-Bułecka jest liderem. Chwilowa nieobecność muzyka w domu oznacza, że Antosia i Jędrek pozostaną pod opieką samej Krupińskiej. W końcu nie od dziś wiadomo, że znane małżeństwo nie korzysta z pomocy niani:

Ludziom się wydaje, że wszystkie publiczne osoby mają nianię i sprzątaczkę. A tymczasem z Sebastianem robimy wszystko sami. Żyjemy jak normalni ludzie. W naszym przypadku brak niani to świadomy wybór. Jeśli za kilka lat pojawią się jakiekolwiek problemy wychowawcze, mogłabym mieć pretensje do siebie, że coś przegapiłam. Mamy wolne zawody, więc możemy tak poukładać nasze kalendarze, żeby się wymieniać. Nie potrzebujemy niani – mówiła modelka w 2017 roku w wywiadzie dla magazynu „Show”.

Tylko pozazdrościć tak rodzinnej atmosfery i sielanki w towarzystwie dwóch słodkich cukiereczków.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej w tym roku zdaje maturę! Z jakimi wynikami skończył liceum? Gwiazda komentuje

Zobacz: Paulina Sykut wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! To prawdziwa księżniczka z bajki!

Zobacz: Gdzie podziały się piękne włosy Pauliny Krupińskiej?! Gwiazda pokazała się w zupełnie nowym wydaniu!


Dzieci Pauliny Krupińskiej – Antonina i Jędrzej podczas wspólnej zabawy na majówce w Hiszpanii

Dzieci Pauliny Krupińskiej – Antonina i Jędrzej podczas wspólnej zabawy na majówce w Hiszpanii

Paulina Krupińska z synem Jędrkiem

Paulina Krupińska z synem Jędrkiem

Paulina Krupińska syn

Paulina Krupińska syn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×