Paulina Krupińska świętuje urodziny córki. Z tej okazji pokazała jej twarz. Tosia ma już 7 lat

Paulina Krupińska Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska Sebastian Karpiel-Bułecka

Córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki obchodzi dziś 7. urodziny. Z tej okazji dumna mama postanowiła podzielić się z fanami fotografią swojej pociechy. Tosia, to kopia swojego taty.

Paulina Krupińska rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie jako modelka. Już jako nastolatka brała udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych oraz pokazach mody. Pojawiała się na okładkach gazet, takich jak: Hot Moda czy Shape. Jej pierwszym dużym sukcesem była wygrana konkursu piękności w 2004 roku na Foto Models Poland. To jednak rok 2012 okazał się dla niej przełomowy, ponieważ właśnie wtedy otrzymała tytuł Miss Mazowsza, który był przepustką na ogólnopolski konkurs Miss Polonia. W 2013 roku udało jej się zdobyć koronę i tytuł najpiękniejszej Polki. Jeszcze w tym samym roku Paulina Krupińska reprezentowała nasz kraj na konkursie Miss Universum, na którym otrzymała nagrodę i tytuł Miss Photogenic.

Modelka doskonale wykorzystała swoje 5 minut. Od 2013 roku zaczęła pojawiać się w telewizji śniadaniowej, a już rok później na stałe związała się ze stacją TVN. To właśnie na antenie wspomnianej stacji poprowadziła program Klinika urody, w którym pomagała kobietom odkryć w sobie piękno i poczuć się dobrze we własnej skórze. Wykorzystując swoje pedagogiczne wykształcenie, Paulina Krupińska w 2018 roku poprowadziła program Jak wychować i nie zwariować, który emitowany był na antenie TVN Style. Obecnie możemy oglądać gwiazdę w programie Dzień Dobry TVN, gdzie  współprowadzi poranne i weekendowe wydania.

Prywatnie Paulina Krupińska od lat związana jest z liderem zespołu Zakopower – Sebastianem Karpielem-Bułecką. W 2015 roku zakochani po raz pierwszy zostali rodzicami – na świat przyszła ich córeczka Antonina. W 2017 ich rodzina powiększyła się o syna, któremu nadali imię Jędrzej. Dopiero w 2018 roku para zdecydowała się wziąć tradycyjny, góralski ślub. Modelka i piosenkarz zrobili to w tajemnicy, w dość nietypowym dniu tygodnia, czyli w czwartek.

Jak wygląda córka Pauliny Krupińskiej?

Paulina Krupińska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, zasypując konto zdjęciami z wakacji, sesji zdjęciowych oraz selfie. Na mediach społecznościowych prezenterki od czasu do czasu pojawiają się również zdjęcia jej rodziny.

Modelka pochwaliła się ostatnio fotografią swojej córki Antoniny, która świętuje dziś swoje siódme urodziny. Nie sposób nie zauważyć ogromnego podobieństwa Tosi do jej ojca Sebastiana Karpiela-Bułecki. W komentarzach posypały się urodzinowe życzenia.

  • Wszystkiego najlepszego dla Tosi!
  • Śliczna dziewczynka spełnienia marzeń Tosiu.
  • Sto lat! Szczescia i miłości dla Tosi.

Z opowieści Pauliny wiemy, że Tosia uwielbia buty na wysokich obcasach i profesjonalne makijaże. Tylko patrzeć, jak pójdzie w ślady mamy.


Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Tosia - córka Pauliny Krupińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×