7-letnia córka Pauliny Krupińskiej pozuje jak prawdziwa gwiazda. „Cała mama”. Podobieństwo uderzające!

Paulina Krupińska pokazała córkę

Paulina Krupińska pokazała córkę

Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie córki gotowej na kolędowanie. Antonina to kopia swojej sławnej mamy. Jak wygląda 7-latka?

Paulina Krupińska od ponad dwóch lat pojawia się jako gospodyni w progamie Dzień Dobry TVN. Gwiazda swoją karierę zaczęła już znacznie wcześniej. Po tym, jak wygrała wybory Miss Polonia, przez jakiś czas związana była z Telewizją Polską. Po przejściu do komercyjnego nadawcy rozwinęła skrzydła. Pojawia się nie tylko w śniadaniówce, ale także prowadzi duże imprezy organizowane przez stację. Wchodząc do świata show-biznesu, znalazła miłość swojego życia.

Dwa lata po tym jak została Miss Polonia, poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para przez długi czas nie potwierdzała doniesień o swojej relacji. 26 lipca 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Zakopanem.

Krupińska i Karpiel-Bułecka doczekali się dwojga dzieci – w 2015 roku na świat przyszła Antonina, a dwa lata później Jędrzej. Paulina jest bardzo aktywna w social mediach, ale nie pokazuje twarzy potomstwa w mediach społecznościowych. W wywiadzie wyznała, że dba o prywatność dzieci, bo chce, by w odpowiednim czasie same zdecydowały, czy chcą być osobami publicznymi.

Czasem jednak pojawiają się one w postach mamy. Po świętach pokazała Tosię gotową na kolędowanie. Dziewczynka to kopia pięknej mamy.

Paulina Krupińska pokazała córkę. Tosia jest podobna do znanej mamy

Święta Paulina Krupińska spędziła na Podhalu. To tam razem z bliskimi celebrowała ten czas w tradycyjny sposób. Co prawda wszystko to nie zakończyło się dobrze, bo miała mały wypadek.

Nie straciła jednak dobrego humoru i pokazała, jak kolęduje się na Podhalu.

Kolędnicy zawsze mile widziani tradycja wciąż żywa – napisała.

W kolejnym poście pokazała córkę gotową, żeby do tego tradycyjnego pochodu dołączyć. Antonina ubrana w góralski strój pozuje przed choinką. Mimo że twarz ukrywają nico wielkie okulary, to nie można mieć wątpliwości, że 7-latka jest bardzo podobna do pięknej mamy.

Ktoś tu idzie kolędować – napisała.

Pod postem nie brakuje serdecznych słów i zachwytów:

  • Piekna dziewczynka.
  • Córcia podobna do pani śliczna dziewczynka.
  • Cała mama !
  • Piękna Góraleczka….
  • Pięknie wygląda..mama dała cudowne geny a kolędując … Śpiewa? Jak tata?

Na ostatni z komentarzy Paulina zdecydowała się odpowiedzieć:

na szczęście głosu nie ma po mnie. Dobra loteria genowa.

Zdjęcia w naszej galerii.


Paulina Krupińska pokazała córkę

Paulina Krupińska pokazała córkę

Paulina Krupińska - córka Antosia

Paulina Krupińska - córka Antosia

Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×