Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Co z romantyczną podróżą poślubną Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpieka-Bułecki? Niestety nie mamy dobrych wieści

Paulina Krupińska ślub data

To bardzo smutne

Podróż poślubna Krupińskiej i Karpiela-Bułecki

Na ten ślub od dawna cierpliwie czekali fani z całej Polski. Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Paulina Krupińska wreszcie pobrali się. Para na ślubnym kobiercu stanęła 26 lipca, w kościele parafialnym w Kościelisku. Przypomnijmy, że państwo młodzi na ceremonię swojego ślubu zjawili się ubrani w tradycyjne stroje góralskie. Młodej parze towarzyszyli przyjaciele oraz rodzina.

Po mszy świętej wszyscy goście udali się na wesele, które odbyło się w w zakopiańskim hotelu Mercure Kasprowy, który należy do rodziny Adama Bachledy Curusia – byłego burmistrza Zakopanego i biznesmena notowanego na liście 100 najbogatszych Polaków. Przed kościołem w Kościelisku pojawiło się sporo polskich gwiazd. Przede wszystkim mogliśmy podziwiać Agnieszkę Woźniak-Starak wraz z mężem oraz Olka Klepacza.

Jak się okazało, Sebastian i Paulina w najbliższym czasie nie wybiorą się w swoją podróż poślubną. Para była już na krótkim zagranicznym wspólnym wyjeździe przed ślubem. Obecnie nie ma szans na wypad za granicę, bowiem zarówno Paulina jak i Sebastian są bardzo zapracowani.

Młodzi małżonkowie wraz z synem Jędrkiem i córeczką Tosią resztę wakacji spędzą na ukochanym Podhalu. Dalszych swoich planów nie zdradzili, choć są i tacy, którzy rokują pięknej Paulinie w najbliższym czasie kolejną ciążę.

Nareszcie! Wiemy kiedy Paulina Krupińska i jej przystojny góral wezmą ślub! Szykuje się wesele roku!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub! Pokazali zdjęcie z ceremonii!

Paulina Krupińska jest w trzeciej ciąży?! Gwiazda nie pozostawiła miejsca na wątpliwości! „Jeszcze jedno dziecko do kompletu”Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?

×