Paulina Krupińska oprowadzała fanów po domu. Pokazywała luksus i setki książek, aż stało się TO! Reakcja na wpadkę powala

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska zaliczyła niezłą wpadkę. Pokazywała fanom dom, a nagle stało się TO! Oj, prezenterka TVN na długo to zapamięta.

Paulina Krupińska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Piękność dobrze przyjęła się w show-biznesie. Na początku rozpoczęła współpracę z TVP, jednak z czasem przeszła do TVN, gdzie współprowadzi poranny program Dzień Dobry TVN.

W życiu prywatnym tworzy związek małżeński z Sebastianem Karpiel-Bułecką. Znana para doczekała się dwojga dzieci: Antoniny Jędrzeja. Ich mama zaliczyła dziś niezłą wpadkę.

Paulina Krupińska pokazała fanom dom

Prezenterka dodała na Instagramie filmik, który podpisała:

To będzie piękny dzień.

Nagrała go już z samego rana. Miała na sobie białą koszulkę i koszulę. W dłoniach z kolei niosła kubek kawy. W tle pokazywała fanom pokój z wielkim telewizorem, setkami książek i kolekcją pięknych obrazów. Niestety uśmiechnięta gwiazda w pewnym momencie oblała się gorącym napojem, a jej reakcja została uchwycona przez kamerę.

Pod filmem zaroiło się od wpisów:

  • Nic nie trzeba tłumaczyć. Udanego dnia.

  • Wzajemnie Kochana. Jesteś wspaniałą kobietą i przyjaciółką ever wyglądasz bosko.

  • Ślicznotka wyglądasz super zdjęcia smacznego kawa życzę miłego tygodnia super pogoda.

  • Bo poniedziałki są najlepsze. Miłego…

  • Dobrego dla Ciebie.

Jak podoba się wam dom prezenterki?

Paulina Krupińska o relacjach z mężem

Plotkarskie media co jakiś donoszą o kryzysach w związku Pauliny i Sebastiana. Ostatnio gwiazda TVN odniosła się do takich rewelacji w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Byliśmy we dwoje i z dziećmi. Z grupą przyjaciół. Dzisiaj wróciliśmy i dosłownie chwilę przed pokazem przyjechałam z wakacji. To były wakacje. Nie wiem, co miałabym ratować. Według mediów może bym musiała coś ratować. Bardzo lubię czytać rewelacje na mój temat, na temat mojego życia prywatnego, mojej pracy, mojego związku. To jest bardzo interesujące – żartowała zapytana o treści artykułów, sugerujących, że musi ona ratować małżeństwo.

W podobnym tonie wypowiedziała się w czerwcu.

Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – śmiała się.

Rozmowa z Pauliną poniżej.


Paulina Krupińska oblała się kawą

Paulina Krupińska oblała się kawą

Paulina Krupińska oblała się kawą

Paulina Krupińska oblała się kawą

Paulina Krupińska oblała się kawą

Paulina Krupińska oblała się kawą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×