Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Paulina Krupińska szczerze o macierzyństwie i ciężkim porodzie: „Cholernie bolało!”

Paulina Krupińska


Paulina Krupińska o macierzyństwie i bolesnym porodzie

W wywiadzie udzielonym magazynowi Gala Paulina Krupińska przyznała, że dzieci są dla niej najważniejsze i jeszcze przed ich narodzinami, ważne życiowe decyzje podejmowała z myślą o swoim przyszłym macierzyństwie:

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje – powiedziała Krupińska. – Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły.

Była Miss Polonia zdradziła też, że porody okazały się być dla niej… bolesnym zaskoczeniem:

Nastawiłam się na luzie. Mówiłam wszystkim, że nie, mnie absolutnie nic nie będzie bolało i… cholernie bolało – powiedziała Paulina. Po czym uspokajająco i ze śmiechem dodała: Sebastian stresował się bardziej niż ja.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwójkę dzieci – trzyletnią Antoninę i niespełna rocznego Jędrzeja.

Tylko u nas! Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler połączyli siły! Co to za projekt? Wspólna książka!

Paulina Krupińska pochwaliła się pięknym rodzinnym zdjęciem. Aż serce rośnie! Szkoda, że w tak smutnych okolicznościach…

Marina jednak jest w ciąży?! Po jej ostatniej wizycie u fryzjera wszystko wydaje się jasne. Najnowsze zdjęcia paparazzi też dają do myślenia

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×