Szukaj

Paulina Krupińska pokazała śliczną córeczkę! Jest też duet z Sebastianem Karpielem-Bułecką!

Święta gwiazd: Paulina Krupińska pokazała twarz córki i nagranie z kolędowania z mężem. Modelka zaszalała jak nigdy. Co działo się przy wigilijnym stole w górach?
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożyła fanom najlepsze życzenia i pokazała więcej niż zwykle. Miss Polonia zamieściła rodzinną fotografię, na której możemy zobaczyć fragment uroczej buzi jej córeczki, Tosi.

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia ze świąt

Modelka tuż przed północą ogłosiła internautom, że wybiera się na góralską pasterkę. Razem ze swoim mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką, co roku uczestniczą w tym jakże ważnym dla Katolików wydarzeniu. Zanim jednak zakochani ubrali ciepłe kurtki i opuścili dom, świętowali na całego przy stole.

Krupińska pokazała filmik, na którym nieśmiało śpiewa ze swoim ukochanym. Do nagrania dołączyła życzenia od całej rodziny. Na uwagę szczególnie zasługują słowa Tosi:

Kochani Dużo Błogosławieństwa Bożego i jak powiedziała Tosia na końcu: dużo wariatów.

Tosia skradła show także w drugiej publikacji, w której możemy podziwiać jej piękne oczy – ma je w takim samym kolorze, jak Sebastian.

Podczas wigilii Bożego Narodzenia córka Krupińskiej miała na sobie taką samą sukienkę, co jej mama. Prawda, że uroczo?

View this post on Instagram

Kochani święta to wyjątkowy czas ????????❤️????Czas w którym jesteśmy razem, jesteśmy bardziej życzliwi, radośni. Pewnie każdy z Nas taki obrazek chciałby zatrzymać na dłużej. Możemy dać naszym dzieciom najpiękniejsze prezenty świata, ale nie będą one cieszyć, jeśli nie idzie za tym wspólnie spędzony czas. Tak naprawdę dzieci najbardziej potrzebują Nas. Cieszę się, że @smyk zwraca uwagę właśnie na takie migawki z rodzinnej codzienności, które tworzą wspomnienia na lata????W tej torbie za nami jest prezent dla…no właśnie znacie aktualnie jakieś dziecko, kto nie dostanie prezentu? Pomocnik św. Mikołaja postara się dostarczyć go jak najszybciej ????#calydlamalych #smykcalydlamalych #CzasZeSmykiem #ZabawaZDzieckiem #rodzinnie #MojeWszystko #QualityTime #christmas????#prezenty  #BozeNarodzenie #SwietyMikolaj

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Paulina Krupińska z dziećmi przy choince

Paulina Krupińska z dziećmi przy choince

Paulina Krupińska pokazała rodzinę

Paulina Krupińska pokazała rodzinę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×