Szukaj

Jak mieszka Paulina Krupińska w Warszawie? Jej cztery kąty są urządzone w bardzo nowoczesnym stylu

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska pokazała zdjęcia swojego warszawskiego mieszkania. Jak jest wyposażone? To bardzo stylowe wnętrza.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani tworzą bardzo zgrany duet od 2014 roku. Pobrali się po kilku latach znajomości, a ceremonia odbyła się z dala od blasku fleszy. Świeżo upieczeni małżonkowie dopiero po fakcie podzielili się zdjęciami obrączek, które opublikowali na Instagramie. Paulina i Sebastian zachowali wszystkie góralskie tradycje i w najważniejszym dniu swojego życia pojawili się w ludowych strojach. Zakochani razem wychowują dwójkę dzieci. Ich starsza córeczka Antonina ma już 5 lat, a młodszy synek Jędrzej to uroczy trzylatek.

Małżonkowie od dłuższego czasu muszą dzielić swoje życie pomiędzy Warszawę a Podhale. Paulina w zeszłym roku dołączyła do obsady programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Była Miss Polonia spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów, a po każdym kolejnym odcinku z jej  udziałem internauci nie szczędzą jej komplementów. Gwiazda dosyć prężnie prowadzi także swoje social media, a jej konto społecznościowe obserwuje ponad 341 tys. followersów.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali swoje mieszkanie w Warszawie

Paulina na swoim profilu często pokazuje kulisy pracy w śniadaniówce, ale także nie szczędzi kadrów, na których zdradza, jak wygląda jej życie prywatne. Od czasu do czasu pojawiają się tam smaczki w postaci zdjęć jej dzieci, czy męża. Kilka razy pokazała także, jak wygląda jej piękny dom na Podhalu. Jest on utrzymany w góralskim klimacie i nie brakuje w nim stylowych dodatków.

Paulina i Sebastian mają też mieszkanie w stolicy, w którym gwiazda mieszka podczas kręcenia kolejnych odcinków śniadaniówki. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pokazała, jak wyglądają wnętrza jej lokum w Warszawie.

Sebastian Karpiel-Bułecka zawsze czujny.

Paulina Krupińska pokazała salon

Paulina Krupińska pokazała salon

Wszystko jest urządzone w nowoczesnym stylu i jasnych kolorach. W salonie stoi duży szary wygodny narożnik, na którym odpoczywają po pracy. Na podłodze leży jasny miękki dywan, który zdecydowanie nadaje przytulności. Na ścianie nie brakuje także rodzinnych zdjęć umieszczonych w ramkach. Za plecami małżonków widzimy także fragment kuchni, która również jest urządzona w podobnym stylu. Na ścianach znajdują się szare betonowe panele, które nadają całemu wnętrzu nowoczesnego charakteru. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska pokazała salon

Paulina Krupińska pokazała salon

Jak mieszka Paulina Krupińska?

Jak mieszka Paulina Krupińska?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×