Paulina Krupińska ma nową fryzurę. Piękna! Zainspirowała się Agnieszką Woźniak-Starak?

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Gwiazda zdecydowała się na koloryzację włosów. Podzieliła się efektem. Zobaczcie zdjęcia.

Paulina Krupińska jako nastolatka brała udział w konkursach piękności. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a następnie wygrała wybory Miss Polonia. Dzięki zwycięstwu w lokalnych wyborach reprezentowała Polskę podczas Miss Universe. Nie awansowała do ścisłego grona najpiękniejszych kobiet świata, ale uzyskała tytuł Miss Photogenic. Kilka miesięcy później rozpoczęła pracę dla publicznego nadawcy. Prowadziła własny cykl w Pytaniu na śniadanie. W 2014 roku zdecydowała się jednak na przejście do stacji TVN Style, gdzie zadebiutowała jako współprowadząca program Klinika urody.

Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Zaczęła regularnie otrzymywać kolejne zlecenia. Trzy lata temu wzięła udział w Dance Dance Dance. W 2020 roku dołączyła do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Umiejętnie łączy karierę prezenterki z zawodem modelki. Regularnie występuje w przeróżnych kampaniach reklamowych dla największych marek w Polsce.

Paulina Krupińska przeszła metamorfozę

Prezenterka posiada spore grono fanów. Stara się być z nimi w stałym kontakcie, dlatego regularnie publikuje nowe treści na swoim koncie na Instagramie. Jej profil zaobserwowało jak dotąd ponad 375 tysięcy osób. To tam jakiś czas temu pochwaliła się efektem metamorfozy, którą przeszła.

Gwiazda w październiku ubiegłego roku skorzystała z usług tego samego fryzjera, który skrzywdził uczestniczkę Top ModelOlgę Król i ściął ją na chłopaka. Po wizycie Krupińska miała na głowie dość krótkie włosy, przed ramiona. Szybko jednak okazało się, że była to jedynie peruka.

Tym razem gwiazda odwiedziła salon innego fryzjera i przeszła metamorfozę już na serio. Paulina Krupińska zdecydowała się na koloryzację oraz pielęgnację. Na swoim Instagramie zrelacjonowała wizytę:

Jestem w najlepszym salonie fryzjerskim u mojego kochanego kolegi Piotra Siwka. Słuchajcie, jeśli Piotr Siwek ma właśnie tak na nazwisko, no to rozprawia się świetnie z siwymi włosami. Właśnie zrobił mi porządek, zrobiliśmy koloryzację, a teraz pielęgnacja – pochwaliła się.

Prezenterka po jakimś czasie podzieliła się efektem przemiany. W uczesaniu z grzywką na boki wygląda, jakby zainspirowała się Agnieszką Woźniak-Starak.

Jak Wam się podoba odświeżona fryzura Pauliny Krupińskiej?


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska | fot. Instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska | fot. Instagram.com/pkrupinska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×