Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Paulina Krupińska – Marzę o tym by zostać mamą

Paulina Krupińska


Paulina Krupińska ma 27 lat i jak twierdzi, to idealny moment na to, by urodzić pierwsze dziecko. Miss Polonia w rozmowie z Jastrzabpost zdradza, że choć jeszcze nie jest mężatką, to z powiększeniem rodziny nie zamierza długo czekać.

 Instynkt macierzyński mam od nastoletnich lat, dlatego chciałabym mieć już córkę albo syna. Kiedyś myślałam, że mama urodzi mi siostrę, ale tak się nie stało i mam brata. Wtedy postanowiłam, że szybko urodzę dziecko – zdradza nam piękność.

Póki co gwiazda chętnie spędza czas z pociechami swoich koleżanek, które często zabiera np. na plac zabaw.

Moje wszystkie przyjaciółki mają dzieci. Ja miałam być pierwsza, a w końcu zostałam ostatnia. Wszystkie trzy mocno trzymają za mnie kciuki – dodaje.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce marzenie Paulina Krupińskiej się spełni. W końcu gwiazda od niedawna spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, którym w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że po serii toksycznych związków marzy mu się stabilizacja i kochająca rodzina.

Zobacz: Sebastian Karpiel-Bułecka chce założyć rodzinę! Po serii toksycznych związków przyszedł czas na szczęście

sebastian i paulina

 Komentarzy: 1


similar webpage | 29 listopada 2015, 11:54

On your flyer, create a very captivating message with the use of images. The correct Ecommerce hosting solutions can maximize your site to make your money last long while yielding the best possible return. Professionals are already marketing themselves and their business with newsletters, brochures, press kits, Powerpoint presentations, press releases, and whatever else they can think of to make themselves known.
similar webpage [url=http://www.029xczx.com/home.php?mod=space&uid=25407&do=profile&from=space]similar webpage[/url]


Dodaj komentarz
×