Do małżeństwa Krupińskiej i Karpiela-Bułecki wkradła się zazdrość! Sebastian oszalał na punkcie innej gwiazdy: „Jest piękna, mądra i wszechstronna”

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od 7 lat są razem. W ich związek wkradła się jednak nutka zazdrości. Wokalista jest zauroczony koleżanką po fachu.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stanowią jedną z najpiękniejszych i najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zakochani wiodą bardzo udane życie. Śliczna Miss Polonia i lider zespołu Zakopower pobrali się w 2018 roku. Sakramentalne tak powiedzieli sobie po kilku latach znajomości. Ceremonia owiana była tajemnicą i odbyła się z dala od prasy. Ten dzień należał tylko do nich. Dopiero po uroczystości świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się w social mediach pierwszymi zdjęciami, na których mogliśmy zobaczyć, że tego dnia zdecydowali się na tradycyjne góralskie stroje.

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a ich relacja cały czas kwitnie. Gospodyni programu Dzień Dobry TVN i wokalista wspólnie wychowują dwoje dzieci. Antonina świętowała 5. urodziny, a Jędrzej to uroczy trzylatek. Od ponad roku rodzina musi dzielić swoje życie pomiędzy Podhale, gdzie ma swój rodzinny dom, a Warszawę, gdzie pracuje prezenterka.

Paulina Krupińska jest zazdrosna o męża?

Paulina Krupińska wiele razy podkreślała, że z mężem doskonale się dogaduje. Łączy ich nie tylko miłość, ale także podobne podejście do świata i kariery. Miss Polonia 2012 nie ukrywa jednak, że bywa bardzo zazdrosna o swoją drugą połówkę, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi Basia Kurdej-Szatan. Sebastian ma być zauroczony śliczną aktorką i wokalistką.

Zawsze kiedy jest rozmowa o Basi, Sebastian podkreśla: „Jest piękna, mądra i wszechstronna”. Mojemu góralowi podoba się Baśka – zdradziła Paulina.

Basia Kurdej-Szatan i Sebastian poznali się w 2015 roku podczas festiwalu w Opolu. Już wtedy wokalista miał być zauroczony koleżanką. Jedna z osób z produkcji w rozmowie z magazynem Na żywo, dobrze pamięta tamten czas:

Doskonale to pamiętam. Oboje szalenie profesjonalni. Sebastian, uosobienie spokoju, był bardzo szarmancki wobec Basi, która jest ekspresyjna. Pięknie się uzupełniali i widać było, że się lubią, pozytywnie iskrzy między nimi, ale oni mają zasady. Chociaż gdyby byli wówczas wolni, kto wie, jak mogłoby się to skończyć… – zdradza informator „Na żywo”.

O związek Pauliny i Sebastiana chyba nie ma się co martwić, ponieważ na Instagramie co jakiś czas pojawiają się ich wspólne zdjęcia, na których widać, że idealnie się wręcz dobrali. Nutka zazdrości jest jedynie potwierdzeniem ich wielkich uczuć.


Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Barbara Kurdej-Szatan w kostiumie

Barbara Kurdej-Szatan w kostiumie

Barbara Kurdej-Szatan, Telekamery 2018

Barbara Kurdej-Szatan, Telekamery 2018

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie ma co do czego porównywać. Szatan przy Paulinie jak wół przy karecie.

 • Gość pisze:

  Oj tam oj tam jest bardzo towarzyska to fakt ale ważne by była dobrą żoną i matką bo latka lecą i są rzeczy których nie da się zastapic

 • Życzliwa pisze:

  Dlaczego obrażacie P.Barbarę. Jest młoda, ambitna, uśmiechnięta, rodzinna- coś z nami ludźmi źle, skoro tak pozytywna osoba nudzi tak negatywne reakcje. Gdzie tolerancja, empatia…? Dajmy przykład naszym dzieciom.

 • GośćTenia pisze:

  Jak Wy sie nie wstydzicie take glupoty pisac.Popatrzcie na siebie

 • Gość pisze:

  Paulina piękna to jestes Ty a nie Kurdej Szatan. Nie mogę pojąć fenomenu popularności tej kobiety. Zresztą nie tylko ja jest wiele osób które bardzo podobnie myślą o BKSz.Dla mnie ani ładna a do tego mierna z niej aktorka. Widziałam parę wywiadów z Barbarą . Jej wypowiedzi nie były powalające do błyskotliwych nie należały wręcz sposób w jaki odpowiadała na zadawane pytania drażnil mnie. Ty za to Paulinko zawsze pięknie wyglądasz, zawsze jesteś pięknie uśmiechnięta, kamera Ciebie kocha i bardzo naturalnie się przed kamerą zachowujesz. Zupełnie nie potrafie rozumiec co widzi w tej kobiecie Seba.

  • Gość pisze:

   Potwierdzam w całości Kurdej jest mdła i do tego brzydka w porównaniu do Pauliny. Nie mogę zrozumieć jak może podobać się Sebastianowi !!!!!!!

 • Gość Jagoda pisze:

  Paulina jest bardzo piekną I mądrą kobietą

 • Gość pisze:

  Pani Paulina jest delikatniejsza i bardziej kobieca 🌹

  • Gośćja pisze:

   Sebastian jak mozesz pisac takie rzeczy będąc w związku z Pauliną Baśka to dno brzydkie ,pijaczka Sebastian ja na miejscu Pauliny to bym w dupę ciebie wykopała popatrz na siebie jaki ty jesteś brzydki,a Pauliną to kobieta z klasą Szatanowa nie jest warta stanąć koło twojej ŻONY WSTYDZ SIĘ

 • Gość Jagoda pisze:

  Paulina jest bardzo piekną i mądrą kobietą.

 • Gość pisze:

  Pani Paulina jest przyjemniejsza od P.Barbary.

 • Gość pisze:

  Paulina o wiele fajniejsze od Basi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×