Szukaj

Paulina Krupińska postanowiła poprawić swoją urodę. Internauci zdziwieni: „Po co?”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska pochwaliła się tym na Instagramie zmianą w wyglądzie. Internauci zdziwieni. Jak wytłumaczyła im potrzebę korekty?

Paulina Krupińska spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wiosną 2020 dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Stworzyła duet z Damianem Michałowskim, z którym umilają widzom poranki, ciesząc się rosnącą sympatią.

Po pracy wraca do swojej rodziny. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, z którym zalegalizowała związek w 2018 roku (szczegóły tutaj), wychowuje córkę Antosię oraz syna Jędrzeja.

Nie można mieć wątpliwości, że dzieci są dla Pauliny priorytetem. W jednym z wywiadów wyznała, że od zawsze wiedziała, iż będzie mamą. Tak układała swoje sprawy, żeby marzenie się spełniło. Świadomie także zrezygnowała z kilku kontraktów.

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje – powiedziała Krupińska dla Mamo to ja – Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły.

Paulina ze względu na wykonywany zawód musi dbać o wygląd. Miss Polonia może się pochwalić zjawiskową urodą, ale nie zaniedbuje zabiegów, żeby jak najdłużej się nią cieszyć. Na jej Instagramie dosyć często dzieli się z internautami tym, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Wiadomo także, że jest aktywna fizycznie. To wszystko sprawia, że na wizji wygląda nienagannie, a jej uśmiech zachwyca widzów.

Okazuje się jednak, że Krupińska nie do końca była zadowolona z wyglądu swoich zębów. Zaskoczeni?

Paulina Krupińska założyła aparat ortodontyczny

Na profilu w social mediach Krupińskiej pojawiła się fotografia, na której Paulina pozuje we właśnie założonym aparacie ortodontycznym. Prosi swoich obserwatorów o podzielenie się doświadczeniami:

Kochani wreszcie założyłam aparat.
Jakie macie doświadczenie z noszenia aparatu? Przyjmuje wszystkie uwagi i zalecenia.
P.S. Dobrego wieczoru

Internauci jak zwykle zawiedli i pospieszyli z radami. Jednak część z nich jest zdziwiona, że prezenterka potrzebowała korekty uzębienia:

  • Przecież te ząbki już są proste.
  • Tu aparat nie jest potrzebny!
  • Ale po co? Przecież masz proste zęby?

Dlaczego Paulina Krupińska zdecydowała się na aparat ortodontyczny?

Paulina Krupińska wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na założenie aparatu:

Po ładnych paru latach założyłam aparat. (…) Zbierałam się do tego i bardzo długo nie mogłam się zdecydować. Założyłam przezroczyste nakładki. Najpierw musiałam usunąć ósemki, bo po prostu nie miałam miejsca, żeby te zęby wyprostować. Dlatego, że ósemki, które miały być „mądrymi zębami”, okazały się bardzo głupie i rosły prostopadle. To spowodowało, że stłoczyły mi się zęby dolne, które ścierały górne zęby…. – tłumaczy Krupińska.

Prezenterka nie wie, ile będzie trwało leczenie. Być może więcej niż pół roku. Może okazać się także, że będzie musiała zdejmować aparat, wchodząc na wizję i wtedy wszystko przeciągnie się w czasie. Paulina żali się także, że teraz bardzo sepleni. W najbliższym czasie zamierza więc uczyć się mówić z aparatem na zębach.

Wygląda na to, że Krupińska ma medyczne powody do tego, by zrobić korektę, a jej promienny uśmiech nie był jednak taki doskonały.


Paulina Krupińska założyła aparat ortodontyczny

Paulina Krupińska założyła aparat ortodontyczny

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - córka Antosia

Paulina Krupińska - córka Antosia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×