Pisaliśmy o tym, że Miss Polonia nagle wycofała się z życia publicznego. Zrezygnowała z przebywania na salonach. Spekulowano, że to dlatego, że Sebastian jest domatorem i unika medialnej wrzawy, a jego ukochana również chętnie zrezygnowała z pojawiania się na czerwonym dywanie.
Jak twierdzą dziennikarze portali powód nieobecności Pauliny był zupełnie inny. Dziecko ma się urodzić latem, ale płeć nie jest znana.
Jednak ani Paulina Krupińska ani Sebastian Karpiel-Bułecka nie komentują tych doniesień i konsekwentnie chronią swoją prywatność. Zobaczcie naszą rozmowę wideo z piękną miss sprzed kilku dni: