Szukaj

Paulina Krupińska pokazała małżeńskie zdjęcie, na którym aż iskry lecą! Ukrywała je przed światem kilka lat

Pauliną Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Pauliną Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w 2018 roku. Gwiazda pokazała nieznane zdjęcie z wesela. Jest bardzo romantyczne. Miłość aż kipi.

Paulina Krupińska długo nie opowiadała o swym małżeńskim życiu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. A już o pokazywaniu wspólnych zdjęć w ogóle nie było mowy, bo podobno muzyk nie wyrażał na to zgody. Z czasem jednak to się zaczęło zmieniać. A teraz modelka poszła na  całość. Opublikowała ujęcie z niezwykle intymnej chwili we dwoje.

Miss i wokalista grupy Zakopower należą do tych par, którym co jakiś czas ktoś próbuje wmówić kryzys. Wystarczy jedno nieopatrzne słowo. Tak było np. we wrześniu minionego roku. Gdy jedna z internautek napisała:

 Ale się Sebastianowi trafiła piękna żona… Ale on też superfacet…

Paulina Krupińska odpisała jej:

 Powiedzmy. Każdy jest super… Obcy.

Dodała także emotikon z płaczącą buźką ze śmiechu. To wystarczyło, by z siłą rakiety kosmicznej ruszyły spekulacje odnośnie kryzysu, który rzekomo trawi ich małżeństwo. Żona muzyka nie pozwoliła jednak, by plotki rosły niczym śnieżna kula. Szybko je ucięła.

Ktoś się nie zna na żartach. Musi być bardzo duży sezon ogórkowy, jeżeli z komentarza z buźkami, robi się tak wiele publikacji – napisała na Instagramie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – nieznane ślubne zdjęcie

Teraz zaś Paulina złamała jedną ze swych żelaznych reguł o nie chwaleniu się życiem osobistym i znów na Instagramie udostępniła pełne czułości zdjęcie ślubne z mężem.

#wspomnienia z @sebastiankarpielbulecka – napisała.

Wygląda więc na to, że Miss Polonii zebrało się na sentymenty. Jej fani byli zachwyceni i dali temu wyraz w komentarzach.

  • Moja ulubiona Para na dobre i złe
  • Ogromny Szczęściarz z Sebastiana
  • Cudowna para i piękna miłość.
  • Ale iskry się sypią.
  • Niech żyje miłość – piszą.

Paulina Krupińska bardzo aktywnie na te komentarze odpowiada. Być może często wraca do tego dnia sprzed prawie dwóch lat, gdy ślubowała ukochanemu miłość i wierność małżeńską aż po grób. A może żal jej tego, ze jak mówią Czesi – to se ne vrati… Chociaż w dzisiejszych czasach to wcale nie jest wykluczone, wszak obecnie w modzie jest odnawianie przysięgi małżeńskiej. Czy Paulina Krupińska kiedyś się na nią wraz ze swym przystojnym mężem zdecyduje?

Zobacz także: Sebastian Karpiel-Bułecka w DDTVN pierwszy raz o małżeństwie z Pauliną Krupińską. Jaką ona ma piękną gwarę [WIDEO]


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Zdjęcia paparazzi ze ślubu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki

Zdjęcia paparazzi ze ślubu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×