Szukaj

Nie tak Paulina Krupińska wyobrażała sobie początki pracy w TVN-ie. Opowiedziała o trudnych warunkach

Paulina Krupińska o roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Czy tak wyobrażała sobie swój telewizyjny debiut? Jak radzi sobie podczas tego trudnego czasu?
Paulina Krupińska - Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - Dzień Dobry TVN

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenił się błyskawicznie. Chociaż dopiero na początku marca COVID-19 potwierdzono u tzw. pacjenta zero, liczba chorych gwałtownie wzrasta z każdym dniem. W niedzielny wieczór liczba zakażonych przekroczyła 4200 osób, wśród nich prawie 100 to ofiary śmiertelne.

By zmniejszyć ryzyko kolejnych zachorowań, apeluje się do pozostawania w domu. Rząd Mateusza Morawieckiego odwołał imprezy masowe, zamknął puby, restauracje, knajpy, granice. Wprowadzano zmiany w handlu, a także w przemieszczaniu się, wprowadzając obostrzenia, których nieprzestrzeganie może grozić wysokimi mandatami.

Paulina Krupińska o pracy w Dzień Dobry TVN w dobie koronawirusa

O bezpieczeństwo dbają nie tylko władze państwa, ale także właściciele stacji telewizyjnych. To oni podjęli decyzję, by produkcje większości programów rozrywkowych przenieść na jesień. Z anteny nie zniknęły jednak poranne programy telewizji śniadaniowej, realizowane są one jednak przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa.

W tych nowych warunkach musiała odnaleźć się m.in. Paulina Krupińska, która na antenie zadebiutowała na początku marca. Już dwa tygodnie później poddała się nowym zasadom. Jak powiedziała w rozmowie z Party, nie jest łatwo:

Technika czasem nas zawodzi, rozmowy telefoniczne się rwą, a my musimy szybko zapełniać te luki. W takich warunkach nawet doświadczonym prezenterom trudno prowadzić program — komentowała Krupińska.

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Krupińska, chociaż wciąż czuje presję, nie zamierza się użalać. Od pierwszego dnia, gdy zadebiutowała na ekranie, przyświeca jej jedna i ta sama myśl:

Robimy z Damianem wszystko, aby naszym widzom dostarczać radość i normalność w tych nienormalnych czasach. Bardzo się staramy! – dodaje Paulina.

Jak ocenicie ich starania? My uważamy, że Damian i Paulina świetnie odnajdują się w roli nowych prowadzących.

Zobacz także: Paulina Krupińska okrzyknęła swojego męża świętym! Dowodem jest zdjęcie Sebastiana z dziećmi


Paulina Krupińska i Damian Michałowski - zmiany w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - zmiany w DDTVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Stach pisze:

  Pan Michałowski super.Świetna dykcja, elokwencja , profesjonalizm. Pani Paulina musi jeszcze dużo nad sobą popracować, często mówi za szybko tak że nie można jej zrozumieć, ciągle yyy lub eee. Mówienie „teraz z grubej rury „to olbrzymia wpadka !!! Kiwanie głową jakby pokazywała ,że zgadza się z rozmówcą ,że odpowiada na pytania tak jak oczekuje. Poza tym oprócz uśmiechu i wdzięku w tym formacie programu trzeba naprawdę mieć dużo wiadomości żeby podjąć rozmowę z rozmówcą. Polecam dużo pracy nad dykcją itd.

 • emma pisze:

  Mojej ulubionej pary już nie ma (Pani Magdy Mołek I Pana Marcina). Ta para to było mistrzostwo świata, oni po prostu słuchali swoich gości, bez żadnego lansu i wtrącania swoich madrości.
  KIedyś ogladałam program bardzo często, Dzisiaj tylko czasam jak prowadzą Pani Dorota z Marcinem Prokopem i zawsze gdy jest Pani Paulina z Panem Damianem.

 • Gość pisze:

  Wolę ją i ich jako pare prowadzących niż żenującą Ohme i pseudozabawnego Chajzera

 • Danuta pisze:

  Paulina ma szczęście, że ma za partnera Damiana. Sama wypada blado.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×