Szukaj

Paulina Krupińska pokazała fragment twarzy córki. Urocza, tak samo jak imponująca willa w tle

Paulina Krupińska świętuje urodziny córki

Paulina Krupińska świętuje urodziny córki

Paulina Krupińska dodała zdjęcie, którym zachwyciła internautów. Gwiazda wróciła do wspomnień i pokazała widok ze swojego ogrodu. Pejzaż jak z bajki!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą najpiękniejszą parę w polskim show-biznesie. Zakochani tworzą idealny duet od 2014 roku. Po kilku latach znajomości postanowili się pobrać. Wszystko odbyło się bez zbędnego medialnego szumu. Uroczystość była wielką tajemnicą, a o tym, że ten ważny dzień mają już dawno za sobą, poinformowali na swoim Instagramie, chwaląc się zdjęciem obrączek. Wszystko odbyło się według góralskiej tradycji, a małżonkowie wystąpili w tym dniu w ludowych strojach.

Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower doczekali się już dwójki dzieci. W 2015 roku przyszła na świat ich córka Antonina, a dwa lata później na świecie pojawił się jej młodszy brat Jędrzej. Paulina i Sebastian, chociaż na co dzień żyją w blasku fleszy, to każdą wolną chwilę spędzają w górach. To jest ich miejsce na ziemi i tam stworzyli swój rodzinny dom. Prowadząca Dzień Dobry TVN często dzieli się uroczymi zdjęciami z górskim krajobrazem w tle.

Paulina Krupińska pokazała córkę

Paulina Krupińska jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda często zamieszcza informacje dotyczące jej pracy, ale na profilu nie brakuje też rodzinnych kadrów. Dzisiaj postanowiła wrócić pamięcią do najpiękniejszych chwil w życiu każdej mamy. Modelka dodała zdjęcie sprzed kilku lat, na którym karmi swoją malutką córkę piersią w ogrodzie za domem.

Bezcenne chwile.

Oprócz tego, że na zdjęciu możemy zobaczyć, jak śliczna jest Antosia, to nie sposób nie zauważyć bajecznego pejzażu i imponującej willi. Za Pauliną i jej córką rozciąga się widok na pasmo gór. Dom usytuowany na ogromnej polanie robi wielkie wrażenie. Wszystko to oczywiście nie umknęło uwadze internautów.

  • Pewnie będzie piękna jak mama.
  • Najlespsze chwile. Piękny widok.
  • O boziu jak tam błogo!
  • Błogi widok i ten Śpiący Rycerz w tle.

Dom z widokiem na Giewont, to prawdziwa gratka. Nic dziwnego, że Paulina i Sebastian, ani myślą wyprowadzać się do stolicy.

 

 


Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiej-Bułecka i Jędrzej

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiej-Bułecka i Jędrzej

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×