Szukaj

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci na tle gór. Internauci oszaleli: „Nic nie zastąpi tych widoków”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska na Instagramie pokazała rozczulający widok. Opublikowała nowe zdjęcie Antoniny i Jędrzeja. Internauci oszaleli. Jak komentują wpis?

Paulina Krupińska udowadnia, że kariera i życie prywatne mogą iść w parze. Regularnie pojawia się na antenie Dzień Dobry TVNa gdy schodzi z planu, wraca do męża oraz dzieci, w pełni się na nich skupiając. Prezenterka i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od dwóch lat. Chociaż są swoimi przeciwieństwami, doskonale się dogadują:

Sebastian jest bardzo refleksyjny, introwertyczny. Ja potrafię ciągle gadać, a on czasami musi pobyć sam ze sobą i pomilczeć – komentowała Krupińska w Fakcie. 

Paulina niedawno pomogła spełnić marzenie męża. Z okazji jego urodzin zadbała o wyjątkowy prezent, dorzucając się do zakupu motoru.

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują dwoje dzieci. Pięć lat temu przyszła na świat ich córka Antonina, w 2017 roku ich syn, Jędrzej.

Chociaż w trosce o prywatność rodzice nie pokazują ich twarzy, raz na jakiś czas udostępniają nowe zdjęcia. Tak jak w sobotni wieczór, gdy prezenterka Dzień Dobry TVN opublikowała uroczą fotografię. Antonina i Jędrzej trzymają się za ręce. Patrzą w kierunku górskich szczytów, które widać przed nimi. Paulina dodała krótki, ale bardzo wymowny opis:

Najlepiej.

View this post on Instagram

❤️❤️ Najlepiej

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Zachwyceni internauci w komentarzach pod zdjęciem doceniają urok fotografii. Piszą o silnej więzi między rodzeństwem, podziwiają widoki:

  • Cudowny widoczek i cudowna parka Słodziaczków.
  • Piękne zdjęcie dzieci na tle krajobrazu górskiego.
  • Nic nie zastąpi takich widoków, cudownie to mało powiedziane.
  • Najważniejsze ze maja siebie, a tych widoków pozytywnie zazdrościmy.
  • Piękne miejsce.

Paulina i Sebastian na co dzień mieszkają w Warszawie, w planach mają przeprowadzkę w góry. Jak zdradziła Krupińska w rozmowie z Faktem, zdecydują się na to za jakiś czas:

Owszem, planujemy się kiedyś przeprowadzić do naszego domu w Kościelisku, ale to dopiero, jak dzieci podrosną i będą miały iść do szkoły.

Małżonkowie w Zakopanem spędzają niemal każdą wolną chwilę.


Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska - wspiera WOŚP 2020

Paulina Krupińska - wspiera WOŚP 2020

Paulina Krupińska z dziećmi przy choince

Paulina Krupińska z dziećmi przy choince

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×