Szukaj

Paulina Krupińska pokazała twarz córki! Antosia jest ładniejsza niż Klara Lewandowska?

Paulina Krupińska i Ania Lewandowska

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z córką. Gwiazda przypadkowo pokazała twarz dziewczynki. Zobacz, do kogo jest podobna. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od prawie roku są małżeństwem. Zakochani wzięli ślub w górach, o czym poinformowali w mediach społecznościowych swoich obserwatorów. Małżonkowie wspólnie wychowują dwójkę dzieci: syna Jędrzeja i czteroletnią córkę Antoninę.

Krupińska z dziećmi obecnie przebywają na wakacjach. Nic więc dziwnego, że na Instagramie Pauliny pojawiło się zdjęcie z plaży, na której gwiazda pozuje z Jędrzejem i Antoniną. Kiedy młodszy synek znajduje się w tle, uwagę przyciąga pierwszy plan. To właśnie na nim znajdują się Krupińska i jej córeczka, które ustawiły się bokiem do aparatu:

Najlepiej ❤️ – podpisała zdjęcie gwiazda.

Chociaż Krupińska z reguły unika pokazywania twarzy dzieci, to wyjątkowe ujęcie pozwoliło internautom ocenić, do kogo bardziej podobna jest dziewczynka. Ich zdaniem to wykapana mama, o czym nie omieszkali wspomnieć w komentarzach pod zdjęciem:

  • Jakże Tosia jest śliczna, z profilu mama
  • Matko boska cudownie, piękne Dziewczyny
  • Ale jesteście ładne. Mega zdjęcie
  • Tosia z profilu to cała mama. Piękne dziewczyny, piękne zdjęcie
  • Przepiękne są te zdjęcia

Dodajmy, że Krupińska to nie pierwsza celebrytka, która chociaż chroni prywatność córki, pokazała fragment jej twarzy. Na podobny krok zdecydowała się Anna Lewandowska, która opublikowała zdjęcie Klary.

 

Zobacz: Paulina Krupińska kończy 32 lata. Przypominamy jej stare zdjęcia! Swoją uroda powala od zawsze! 8 fotka najlepsza!

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała zdjęciem męża z dzieckiem! Zakochaliśmy się w spojrzeniu ślicznego Antosia!


Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska z córką

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Paulina Krupińska z córką – Dzień Matki 2019

Paulina Krupińska z córką – Dzień Matki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×