Szukaj

Paulina Krupińska bez makijażu i doczepianych rzęs. Pierwszy raz pokazała się publicznie w takim wydaniu

Paulina Krupińska jest mistrzynią wizerunku. O kosmetykach i sprawach związanych z pielęgnacją urody, może powiedzieć bardzo wiele. Ostatnio jednak została przyłapana zupełnie bez makijażu. Zobaczcie, jak się prezentowała na treningu Ani Lewandowskiej.
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska, to jedna z piękniejszych pań, które związane są z polskim show-biznesem. W 2018 roku poślubiła swojego ukochanego partnera – Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para doczekała się już dwójki pięknych dzieci, córki Antoniny oraz syna Jędrzeja. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją na Balu TVN 2019, gdzie zachwycała stylizacją. Wystąpiła tam w pięknym makijażu i mistrzowskiej fryzurze.

Zobacz: Kobieca, seksowna i błyszcząca Paulina Krupińska na Balu TVN 2019. Jak wypadła?

View this post on Instagram

W drodze na Bal ????????????????✨

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Paulina Krupińska bez makijażu

Ostatnio jednak Paulina Krupińska postanowiła zadbać o formę razem z Anną Lewandowską podczas jej treningu w Warszawie. Wybrała się na spotkanie zupełnie o’naturelle. Bez makijażu, w luźno spiętych włosach wyglądała bardzo dziewczęco. Nie da się ukryć, że jest piękną kobietą, czy w pełnym make-upie czy też bez niego. Wyciskała siódme poty pod czujnym i wymagającym okiem trenerki, razem z całym tłumem kobiet, które pod okiem fachowca, postanowiły zawalczyć o lepszą wersję siebie. W sobotę, gdy miał miejsce trening, Anna Lewandowska obchodziła swoje urodziny. Paulina była jedną z tych osób, które o trenerce nie zapomniały.

Zobacz: Paulina Krupińska wyprawiła swojej córce bajkowe urodzinki! 4-letnia Antosia rozczuliła wszystkich internautów!

Paulina Krupińska świętuje urodziny Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska nie zapomniała o przyjaciółce i już podczas Balu TVN 2019 zaczęła celebrować jej urodziny. Gromkie sto lat i serdeczne życzenia uwieczniła na filmiku, które potem udostępniła na swoim Instastory. Potem jeszcze, wraz z mężem Sebastianem Karpiel- Bułecką, wzięła udział w mini przyjęciu. Przemiłe gesty zostały nagrodzone radością Ani Lewandowskiej.

Zobacz: Robert Lewandowski niespodziewanie pojawił się na treningu Ani z urodzinowym prezentem. Za kulisami było bardzo romantycznie


Paulina Krupińska bez makijażu na treningu u Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska bez makijażu na treningu u Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska bez makijażu na treningu u Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska bez makijażu na treningu u Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska urodziny Ani Lewandowskiej

Paulina Krupińska urodziny Ani Lewandowskiej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×