Paulina Koziejowska rozpływa się nad Maciejem Orłosiem. Zakochani mają bardzo poważne plany na przyszłość

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś w końcu oficjalnie potwierdzili swój związek. Dziennikarka opowiedziała, jak wygląda ich relacja. Mają poważne plany na przyszłość. 

Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy, którzy przez lata współpracował z TVP. Widzowie doskonale znali go z serwisu informacyjnego-  Teleexpress. Podczas zmian w TVP postanowił pożegnać się z pracą i rozpocząć własną działalność. Założył kanał na YouTube, na którym omawia bieżące wydarzenia.

W ostatnim czasie największe zainteresowanie nie wzbudza jednak jego praca, ale życie prywatne. Już kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że spotyka się z o ponad dwie dekady młodszą dziennikarką Pauliną Koziejowską. Chociaż od plotek aż huczało, to sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie komentowali żadnych doniesień. Dopiero po serii artykułów na ten temat postanowili przerwać milczenie i pochwalić się tym, co ich łączy. Zdecydowali się także na romantyczną sesję zdjęciową.

Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi – zdradziła Super Expressowi Paulina.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem

Paulina jest dziennikarką, którą widzowie doskonale znają z anteny: TV5, Tele5, Polonia1 i TV Disco. Jakiś czas temu było o niej bardzo głośno ze względu na związek ze sporo starszym aktorem, Jackiem Borkowskim. To uczucie nie przetrwało jednak próby czasu, a prawdziwe szczęście udało jej się znaleźć u boku Macieja Orłosia.

Odkąd pamiętam, młodsi faceci zupełnie jej nie interesowali. Z Maćkiem rozumieją się doskonale – zdradza Super Expressowi znajoma Pauliny.

Sama zainteresowana również nie chce już milczeć na temat tej relacji. Zwierzyła się Super Expressowi ze swoich uczuć. Przy nowym ukochanym czuje się wyjątkowo bezpiecznie.

Maciek daje mi poczucie bezpieczeństwa, a to dla każdej kobiety jest bardzo ważne – wyjawiła Paulina.

Koziejowska jest pewna, że u boku dziennikarza spędzi resztę swojego życia. Wygląda na to, że mają względem siebie poważne plany na przyszłość.

Nasz związek to coś pięknego, wyjątkowego i poważnego, dlatego czuję, że Maciek jest mężczyzną, przy którym spędzę resztę życia – wyznaje.

Po takich deklaracjach pozostaje czekać na kolejny ślub w polskim show-biznesie. Zakochanym życzymy dużo szczęścia.


Okładka Super Express 18.03.2022

Okładka Super Express 18.03.2022

Paulina Koziejowska - premiera spektaklu

Paulina Koziejowska - premiera spektaklu "Don Juan"

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×