Szukaj

Agata Duda ma poważną konkurencję! O tytuł pierwszej damy ubiega się prawdziwa blond piękność

Paulina Kosiniak-Kamysz to żona kandydującego na stanowisko prezydenta, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest? Jak się poznali?
Agata Duda i Paulina Kosiniak-Kamysz

Agata Duda i Paulina Kosiniak-Kamysz

Wybory Prezydenta RP zbliżają się wielkimi krokami. Już w tym roku wybierzemy osobę, która stanowisko głowy państwa. Oprócz urzędującego obecnie prezydenta Andrzeja Dudy, który ubiega się o reelekcję, do walki o fotel stanęło kilku innych kandydatów. Kto z nich ma największą szansę na zwycięstwo? Od dawna prowadzone są sondaże, które mają wyłonić przewidywanego wygranego.

Według badań prowadzonych dla United Survey dla Dziennika Gazety Prawnej i RMF FM, wybory nie zakończą się w pierwszej turze. Chociaż obecnie urzędujący prezydent wygrałby pierwszą rundę, gdyby w drugiej spotkałby się z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, musiałby uznać zwycięstwo rywala.

Paulina Kosiniak-Kamysz – kim jest żona kandydata na prezydenta?

Nie jest tajemnicą, że Kosiniak-Kamysz, podobnie jak inni kandydaci, od wielu tygodni prowadzi kampanię wyborczą. Padają obietnice, organizowane są spotkania. Polityk nie zawsze pojawia się na nich sam. Czasami towarzyszy mu żona, Paulina, która w tym roku skończyła 31 lat. Kim jest i czym się zajmuje?

Okazuje się, że urocza blondynka to druga żona polityka, z którą ożenił się w 2019 roku. Doczekali się córeczki, Zosi, której zdjęcia kilka miesięcy temu obiegło media.

Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem

Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka.

Kosiniak-Kamysz jest ortodontką, która pomogła Władysławowi w potrzebie. Gdy polityka rozbolał ząb, zgłosił się do niej z prośbą o pomoc. Potem poszło z górki, para zaczęła się spotykać, aż wreszcie postanowili zalegalizować związek.

Paulina skończyła krakowskie liceum. Po studiach przeniosła się do Warszawy. Pochodzi z Podolan koło Gdowa. Jako ortodontka angażuje się w działalność Fundacji Wiewiórki Julii, która obejmuje opieką stomatologiczną dzieci z mniejszych ośrodków. Latała też do Armenii, gdzie pomagała w leczeniu niepełnosprawnych dzieci z domu dziecka.

Zobacz także: Co tam się działo? Obca kobieta opisała intymne chwile z Andrzejem Dudą. Dowodem jest ich wspólne zdjęcie


Paulina Kosiniak-Kamysz - kim jest?

Paulina Kosiniak-Kamysz - kim jest?

Paulina Kosiniak-Kamysz i Władysław Kosiniak-Kamysz

Paulina Kosiniak-Kamysz i Władysław Kosiniak-Kamysz

Kim jest żona Władysława Kosiniaka-Kamysza?

Kim jest żona Władysława Kosiniaka-Kamysza?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×