Agnieszka z „Klanu” wreszcie pokazała pazurki! Paulina Holtz rozebrała się do naga i zrobiła sobie niegrzeczne zdjęcie!

Paulina Holtz nago liże sobie ramię

Paulina Holtz widzom kojarzy się przede wszystkim z tasiemcem Klan, w którym gra pokorną Agnieszkę od 20 lat. Oprócz tego dodajmy, że gwiazda od dawna propaguje sportowy tryb życia, często umieszcza fotki z siłowni oraz z maratonów przetrwania.

Aktorka raczej stroni od mediów, choć wiadomo, że jest wspaniałą mamą dwóch ślicznych córeczek, a także córką znanej polskiej aktorki, Joanny Żółkowskiej, z którą często grywa w teatrze na jednej scenie.

Ostatnio Paulina zaskoczyła wszystkich swoich fanów, bowiem na jej profilu znalazła się naga fotka! Tak, Paulina Holtz pozuje nago! Dodatkowo perwersyjnie liże sobie ramię. Z tego faktu aktorka jest bardzo dumna. Pod tym szokującym zdjęciem gwiazda Klanu apeluje do kobiet, aby te robiły sobie niegrzeczne zdjęcia:

Hej dziewczyny, Jest weekend, po 22…. mam pytanie: robicie sobie czasem niegrzeczne zdjęcia? Ręka w górę!… Nie po to, żeby wysłać facetowi a tylko i wyłącznie dla siebie? Bo takie się sobie podobacie. Bo takie chcecie być. Bo nikt wam nie będzie mówił, że macie być porządne. Zdjęcia niekoniecznie do pokazywania komukolwiek. Ale może jednak tak. To zależy. Od was.
Róbcie sobie niegrzeczne fotki, jeśli tylko czujecie, że sprawi wam to radość, że lepiej poczujecie się w swojej skórze, na życie albo po prostu tego dnia.
Popatrzcie czasem na siebie tak jak chciałybyście, żeby ktoś na was patrzył. Inspirujcie się. Zaszalejcie. Wyrwijcie się ze schematu. ❤️ Nawet jeśli miałaby to być Wasza słodka tajemnica… pa. TO ZDJĘCIE JEST KOPIĄ ZDJĘCIA, KTÓRE ZNALAZŁAM W INTERNETACH I BAAAARDZO CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ CZY NAPRAWDĘ MOŻNA SIĘ POLIZAĆ W RAMIĘ Można jak widać – napisała Paulina

Zdjęcie nagiej Pauliny natychmiast wywołało spore zamieszanie, internauci wyrazili swoje zdanie w licznych komentarzach:

  • Ciekawy post, duży dystans, gratuluje
  • O matko i córko
  • Nie robimy. Nie musimy
  • Pytanie, dlaczego miałybyśmy chcieć
  • Nie znajduję sensownej odpowiedzi
  • Dla mnie to ujęcie jest niesmaczne
  • Wystawiony język w innym ujęciu może budzić zupełnie inne emocje

Jak wam się podoba Paulina w takim perwersyjnym wydaniu?

To straszne! Serialowa gwiazda w teatrze zarabia gorsze! „Ciężko jest przeżyć”

Gwiazdy na premierze spektaklu „Così è la vita”: Olga Kalicka, Paulina Holtz, Joanna Kuberska, Ewa Kasprzyk

Paulina Holtz w poruszających słowach pożegnała Agnieszkę Kotulankę


Paulina Holtz nago liże sobie ramię

Paulina Holtz nago liże sobie ramię

Paulina Holtz - Così è la vita, premiera sztuki

Paulina Holtz - Così è la vita, premiera sztuki

Ile zarabia Paulina Holtz

Ile zarabia Paulina Holtz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×