Szukaj

Paulina Holtz pokazała w telewizji swoje mieszkanie. To dwupoziomowy apartament o ciekawym wystroju

Jak mieszka Paulina Holtz?

Jak mieszka Paulina Holtz?

Znana gwiazda serialu Klan Paulina Holtz pokazała swój apartament w programie Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd, którego gospodynią jest Kasia Bujakiewicz. Jak mieszka aktorka?

Paulina Holtz to aktorka, którą dobrze znamy z serialu Klan. Ale córka Joanny Żółkowskiej poza aktorstwem ma jeszcze jedną pasję – uwielbia projektować i urządzać wnętrza. Unika jak ognia stylu glamour, natomiast kocha przedmioty z duszą. Każda rzecz, która znalazła się w jej domu ma swoją historią i nie znalazła się tam przez przypadek. Jej ukochany styl to lata dwudzieste i trzydzieste. Aktorka ma ogromny sentyment do tego, co już było.

Robi mi się ciepło w sercu na myśl, że jakiś przedmiot przetrwał wojnę, że ktoś go przetrzymał. Od dziecka jestem związana z targiem staroci na Kole, dzięki mojemu tacie i bardzo wiele przedmiotów w moim domu on mi kupił lub znalazł. Mam frajdę, że udało się coś ocalić, że udało się mieć coś, co nie jest takie oczywiste i czego nie można kupić w każdym sklepie – opowiada Paulina Holtz w pierwszym odcinku drugiej serii programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”.

Jak mieszka Paulina Holtz?

Ta autorka książek, miłośniczka sportu i zdrowego stylu życia mieszka w starej kamienicy ze swoim partnerem, Michałem Nowakowskim, oraz dwiema córkami. O jej fascynacji starymi rzeczami wiedzą zarówno jej przyjaciele, jak i rodzina. Dlatego także od nich Paulina Holtz dostaje „przedmioty z duszą”. Pod koniec ubiegłego roku, od swojego ojca, otrzymała piękne stare grafiki.

Mój tata MISTRZ. Wymarzyłam sobie stare florystyczne grafiki nad łóżkiem. Trzeba było je znaleźć, kupić, oprawić ….nie minęła chwila a już wiszą – napisała na swoim instagramowym profilu aktorka.

Sypialnia Pauliny Holtz

Sypialnia Pauliny Holtz

Większość pomieszczeń w apartamencie Pauliny jest dopieszczona. Jednak do niedawna aktorka nie była zadowolona z pokoju gościnnego, który nazywała pieszczotliwe „chlewikiem”. To właśnie nim miała się zająć Kasia Bujakiewicz, która jest gospodynią programu Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd na kanale Lifetime.

Ten pokój nie jest do końca wymyślony. Strasznie bym chciała, żeby został takim pokojem gościnnym, pasującym do reszty mieszkania, a nie takim, o którym można powiedzieć „fajny pokój, póki go nie zagracili” – mówiła o pomieszczeniu Paulina Holtz.

Zobaczcie, jak po metamorfozie Kasi Bujakiewicz wyglądał tzw. „chlewik”. Podoba się wam?


mieszkanie Pauliny Holtz

mieszkanie Pauliny Holtz przed matamorfozą

mieszkanie Pauliny Holtz

mieszkanie Pauliny Holtz po metamorfozie

mieszkanie Pauliny Holtz

mieszkanie Pauliny Holtz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×