Szukaj

Nie wyszło jej w polskim talent-show, wyjechała za granicę i robi furorę w tamtejszym The Voice! [WIDEO]

Paulina Goranov The Voice of Bulgaria

Paulina Goranov The Voice of Bulgaria

Paulina Goranov – Polka w bułgarskim The Voice

Długie, jasne włosy, przyjemna dla oka twarz i ten głos! Paulina Goranov jest osobą, obok której trudno przejść obojętnie. Pół-Polka, pół-Bułgarka zachwyciła jurorów Must be The Music 9 swoim wykonaniem Respect Arethy Franklin, ale niestety, nie udało jej się wtedy dotrzeć na szczyt. Teraz ma kolejną szansę.

Paulina bierze udział w bułgarskiej edycji programu The Voice –  Гласът на България. Od samego początku idzie jak burza, bezlitośnie kosząc konkurencję swoim talentem i urokiem osobistym, któremu nie sposób się oprzeć. Drobne potknięcia nastąpiły na etapie bitwy, gdy po wykonaniu piosenki Rock Your Body Justina Timberlake’a jej trenerka, znana z Eurowizji 2016 Poli Genova, zdecydowała się zatrzymać w programie konkurenta Pauliny. I kiedy wydawało się, że to już koniec dla młodej wokalistki, na ratunek przyszła druga trenerka – Kamelia.

Trzymamy kciuki za Paulinę, bo godnie reprezentuje kraj i ma niesamowity talent! U go, girl!

Zobacz: Edyta Górniak nie wystąpi w „The Voice of Poland” przez Dodę?! „Uczciwie muszę powiedzieć, że…” [WIDEO]

Polacy w zagranicznych programach talent-show

Paulina Goranov nie jest jedyną Polką, która może pochwalić się sukcesem za granicą. Dwa lata temu w rosyjskiej edycji The Voice do półfinałów doszła Renata Wolkiewicz, w 2014 roku Aneta Sablik wygrała niemiecką edycję Idola, a Ian Rooth zwyciężył w hiszpańskim programie muzycznym Aim2Fame.

Zobacz: GENIALNY występ Polki Renaty Wolkiewicz w rosyjskim „The Voice”! Zaśpiewała polski przebój. Dzisiaj mówi o niej cała Rosja [WIDEO]

Polka w The Voice w Bułgarii

Polka w The Voice w Bułgarii

Jak nazywa się Polka z The Voice of Bulgaria?

Jak nazywa się Polka z The Voice of Bulgaria?

Kim jest Paulina Goranov?

Kim jest Paulina Goranov?


Dodaj komentarz

  • panizosia pisze:

    Paulinko, jesteś piękna jak niegdyś Kalina Jędrusik i utalentowana artystycznie na wskroś. Życzę życzliwości ludzi, od których zależy Twój sukces.

  • Gość pisze:

    słabo śpiewa

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×