Szukaj

Gwiazda Polsatu zmieniła barwy. Właśnie została dyrektorem w konkurencyjnej stacji

Gwiazdy Polsat Cafe

Gwiazdy Polsat Cafe

Paulina Drażba odeszła z Polsat Cafe. Prezenterka i dziennikarka została dyrektorem kontentu. O zmianie barw poinformowała w oficjalnym komunikacie.

Paulina Drażba jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką z ogromnym doświadczeniem. Swoją przygodę w mediach zaczęła jako nastolatka. Zaledwie jako 17-letnia dziewczyna rozpoczęła pracę w suwalskim Radiu 5. Po przeprowadzce do Warszawy otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Swój debiut na szklanym ekranie zaliczyła po wygranym castingu – w stacji iTV, w której prowadziła programy młodzieżowe i teleturnieje. Pracowała również w Superstacji.

Jako 21-latka dostała pracę w Wiadomościach TVP. W 2007 roku przeszła do telewizyjnej Dwójki. Przez kolejnych 8 lat była reporterką i prowadzącą Czerwony dywan w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie przybliżała nam życie gwiazd i celebrytów. Prowadziła także autorski program internetowy pod nazwą Projekt Drażba.

W 2015 roku dziennikarka dołączyła do obsady stacji Polsat Cafe, tam sprawdziła się w roli gospodyni programu Zoom na miasto.

Paulina Drażba – TeleKamery 2019

Paulina Drażba – TeleKamery 2019

Paulina Drażba odeszła z Polsat Cafe do Red Carpet

Teraz przyszła pora na nowe wyzwania. Paulina podjęła decyzję o odejściu z Polsat Cafe, by objąć stanowisko dyrektora kontentu w stacji Red Carpet.

Kanał telewizyjny wystartował 9 listopada 2002 roku pod nazwą Edusat, a od 2 czerwca 2019 wyświetlany jest pod obecną nazwą. Red Carpet  podzielony jest na 4 pasma tematyczne, w ramach których możemy śledzić bieżące informacje ze świata kultury i show-biznesu, plotki o gwiazdach, ekskluzywne wywiady i relacje z największych wydarzeń towarzyszkich czy relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń branży rozrywkowej.

Tak Paulina Drażba skomentowała swoją decyzję:

W Red Carpet mogę łączyć to co kocham, czyli pracę przed kamerą i tworzenie programów telewizyjnych. Chcę w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Telewizja to żywioł, w którym czuję się najlepiej – skomentowała Drażba swoją zmianę barw.

Trzeba przyznać, że młoda dziennikarka nie boi się wyzwań, a jej kariera zawodowa przybiera zawrotne tempo.


Paulina Drażba - jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Drażba - jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Drażba - 10-lecie Polsat Cafe

Paulina Drażba - 10-lecie Polsat Cafe

Paulina Drażba - Polsat, 25 lat

Paulina Drażba - Polsat, 25 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×