Po 5 latach do PnŚ wróciła była prezenterka TVP. Na start porozmawiała z gwiazdą chorą na koronawirusa

Zespół Pytania na Śniadanie

Zespół Pytania na Śniadanie

Pytanie na Śniadanie to program, który uwielbiają widzowie. Po 5 latach przerwy na powrót do obsady zdecydowała się jedna z wielkich gwiazd śniadaniówki. Kto ponownie zadebiutował w porannym show?

Pytanie na Śniadanie to jeden z flagowych programów telewizyjnej Dwójki. Śniadaniówka nieprzerwanie od kilkunastu lat pojawia się na ekranach telewizorów. Wielu widzów nie wyobraża sobie swojego poranka bez codziennej dawki ciekawych informacji z kraju i ze świata, przeglądu prasy, czy wywiadów z licznymi gośćmi. W show nie brakuje rozmów z ekspertami, czy osobami z pierwszych stron gazet.

Chociaż przez ostatnich 18 lat formuła programu jest niezmienna, to wielokrotnie zmieniali się jego prowadzący. Swoją medialną karierę rozpoczęło tutaj wielu młodych dziennikarzy. Jedną z takich osób była niewątpliwie Paulina Drażba. Swój medialny debiut miała oczywiście dużo wcześniej. Dopiero jednak po udziale w PnŚ zyskała rozpoznawalność wśród widzów.

Paulina Drażba po 5 latach wraca do „Pytania na Śniadanie”

Paulina Drażba jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką z ogromnym doświadczeniem. Swoją przygodę w mediach zaczęła jako nastolatka. Zaledwie jako 17-letnia dziewczyna rozpoczęła pracę w suwalskim Radiu 5. Po przeprowadzce do Warszawy otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Swój debiut na szklanym ekranie zaliczyła po wygranym castingu – w stacji iTV, w której prowadziła programy młodzieżowe i teleturnieje.

Pracowała również w Superstacji. Jako 21-latka dostała pracę w Wiadomościach TVP. W 2007 roku przeszła do telewizyjnej Dwójki. Przez kolejnych 8 lat była reporterką i prowadzącą Czerwony dywan w programie Pytanie na Śniadaniegdzie przybliżała nam życie gwiazd i celebrytów. Prowadziła także autorski program internetowy pod nazwą Projekt Drażba. W 2015 roku dziennikarka dołączyła do obsady stacji Polsat Cafetam sprawdziła się w roli gospodyni programu Zoom na miasto.

Damian Ukeje pokonał koronawiursa

Teraz po kilku latach nieobecności Paulina ponownie zagościła wśród obsady śniadaniówki. Pojawiła się we wczorajszym wydaniu programu. Podobnie jak za dawnych lat zrobiła przegląd najciekawszych newsów z życia znanych i lubianych. Pod lupę wzięła rodzimy i zagraniczny show-biznes. W jej newsach pojawiła się także krótka rozmowa ze zwycięzcą The Voice of PolandDamianem Ukeje. Okazało się, że artysta, który wspierał służbę zdrowia podczas akcji #hot16challenge2 sam zachorował na Covid-19. Na szczęście choroba jest już za nim, a jej przebieg był w jego przypadku bardzo łagodny.

Jakiś czas temu miałem wielką przyjemność w podjęciu wyzwania #hot16challenge, czyli walka Covidem, bit z Covidem. A to wszystko, by złożyć hołd naszym bohaterom, czyli pracownikom służby zdrowia. No i co się wydarzyło? Po czasie sam dowiedziałem się, że jestem chory na Covid. W moim przypadku ta choroba przebiegała bardzo łagodnie, można powiedzieć wręcz, że nie miałem żadnych objawów. Jedynym co mi doskwierało to zamknięcie w czterech ścianach, ale to już po wszystkim. Mam nadzieję, że jeżeli będziecie zmagać się z chorobą, to przejdziecie ją tak jak ja- bezobjawowo – mówił Damian w „PnŚ”.

Cieszycie się z powrotu Pauliny do Pytania na Śniadanie?


Paulina Drażba w sukience Emente

Paulina Drażba w sukience Emente

Paulina Drażba- premiera Jak poślubić milionera

Paulina Drażba- premiera Jak poślubić milionera

Damian Ukeje miał koronawirusa

Damian Ukeje miał koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×