Szukaj

Paula Tumala w samej bieliźnie odsłoniła ciało po bliźniaczej ciąży. Za odważne zdjęcie należą się jej brawa

Paula Tumala pokazała się w bieliźnie. To nie lada odwaga tak zapozować po bliźniaczej ciąży. Jak wygląda modelka?
Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala, popularność zawdzięcza udziałowi w teledyskach Donatana. Zdobyła rzeszę fanów na Instagramie – obserwuje ją już ponad 200 tysięcy osób. Modelka chętnie korzysta ze swoich zasięgów i dzieli się z internautami wydarzeniami ze swojego życia. Teraz w centrum jej uwagi są jej córeczki.

Na najnowszym zdjęciu Tumala pozuje ze swoimi córeczkami w samej bieliźnie. Przypomnijmy, że modelka mamą została 14 stycznia. Kilka miesięcy po porodzie pokazała, jak zmieniło się jej ciało po bliźniaczej ciąży.

Paula Tumala: zdjęcie w bieliźnie

Modelka nie ma problemów z zaakceptowaniem ciała po bliźniaczej ciąży. Co prawda walczy już o powrót do dawnej sylwetki. Docenia jednak dar, jakim ją obdarzył los. Jest zakochana w córeczkach i w 100 % spełnia się w roli mamy.

Na najnowszym zdjęciu pozuje ze swoimi skarbami w samej bieliźnie. To nie lada odwaga. Fotografię modelka opatrzyła wzruszającym opisem.

Gdy Was przytulam, każdy centymetr mojego ciała ma sens – miękka skóra, zaokrąglenia w nowych miejscach.
Gdy Was przytulam, rozumiem, dlaczego moje ciało się zmieniło.
Kiedy Was trzymam na rękach , wiem że wszystko inne nie ma szans konkurować z Wami, moje Kochane córeczki, ponieważ wszystko, co widzę w odbiciu, w lustrze to obraz SZCZĘŚLIWEJ KOCHAJĄCEJ MAMY (…) – napisała.

View this post on Instagram

Gdy Was przytulam, każdy centymetr mojego ciała ma sens – miękka skóra, zaokrąglenia w nowych miejscach. Gdy Was przytulam, rozumiem, dlaczego moje ciało się zmieniło. Kiedy Was trzymam na rękach , wiem że wszystko inne nie ma szans konkurować z Wami, moje Kochane córeczki❤️, ponieważ wszystko, co widzę w odbiciu, w lustrze to obraz SZCZĘŚLIWEJ KOCHAJĄCEJ MAMY. Pamiętaj, kiedy zostajesz mamą zaczyna się nowy rozdział w Twoim życiu – Macierzyństwo, wtedy powinnaś zaakceptować swoje ciało na nowo. Ja również na początku jak zaszłam w ciąże, miałam obawy, bałam się tego, czy będę akceptowała siebie po urodzeniu moich córeczek. Dlatego, zamiast użalać się nad sobą po porodzie , podeszłam do tego zupełnie inaczej. Pokochałam siebie, tak samo jak pokochałam macierzyństwo, które przyniosło mi Miłość, Radość i Szczęście w postaci moich Wspaniałych córeczek. Publikuje to zdjęcie, po to moje kochane mamuśki, aby pokazać, że macierzyństwo to prawdziwy cud natury, a my jesteśmy tego najlepszym przykładem. #tumalawyzwanie JESTEŚ PIĘKNA, KIEDY JESTEŚ SOBĄ ❤️ #bliźniaczki #mama #instamama #dziecko #bliźnięta #instamatki #baby #family #bliźniaczki #mojewszystko #rodzina #mom #momlife #babygirl #twins #matkapolka #photooftheday #instababy #mommy #motherhood #mamaicorki

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Jej posty są inspiracją dla kobiet, które walczą o dawną sylwetkę, co niejednokrotnie nie jest takie łatwe. Paula motywuje je do akceptacji nowego stanu. Post doceniły obserwujące Tumali.

  • Buziaki na odległość dla Maluszków i Mamy w tym trudnym czasie!
  • Uwielbiam Cię!!! Też od prawie 2 m-cy cieszę się macierzyństwem i kocham ten stan.
  • Jestem 7 tygodni po porodzie i ciężko mi zaakceptować nowe ciało, dół po każdym spojrzeniu w lustro,ale masz rację patrząc na moją córeczkę,wiem,że to wszystko ma sens. Kilogramy kiedyś znikną,a jak nie to trudno,mam za to największą miłość – piszą.

 

Zobacz także: Paula Tumala pokazała obfite zapasy na czas kwarantanny. Przy okazji pochwaliła się mieszkaniem i córeczkami


Paula Tumala gotowa na kwarantannę

Paula Tumala gotowa na kwarantannę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×