Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Polska gwiazda po metamorfozie w ogóle nie przypomina siebie! Po gigantycznej zmianie jest zupełnie inną osobą! Poznajecie?

Paula Tumala włosy czarne


Paula Tumala w ciemnych włosach

Paula Tumala zaliczyła w show-biznesie debiut na jaki wiele gwiazd pracuje latami. Śliczna seksbomba wystąpiła razem z Olą Ciupą w teledyskach Donatana i Cleo, i od razu zrobiło się o niej głośno. Wszystko za sprawą atutów, których pozazdrościć jej może wiele kobiet. Piękne piersi, talia osy i idealna twarz sprawiły, że Paulą zachwyciła się cała Europa. Wystarczy przypomnieć jej zmysłowe ubijanie masła na Eurowizji 2014 w Kopenhadze, o którym pisały serwisy internetowe na całym świecie, na czele z brytyjskim Daily Mail czy niemieckim Bildem.

Paula ma na swoim koncie kilka rozbieranych sesji dla CKM, romans z Marcinem Gortatem, udział w kilku akcjach charytatywnych i spektakularne metamorfozy, za którymi stoi ulubiony fryzjer wielu polskich gwiazd, Kajetan Góra.

Ostatnio na profilu stylisty fryzur na Instagramie pojawiło się zdjęcie odmienionej Pauli. Tumala ma czarne, długie włosy, w których w ogóle nie przypomina siebie. Naszą ocenę podzielają również internauci:

  • Jak dla mnie to dwie różne modelki
  • Jak dwie inne kobiety
  • Tumalka to Ty!!!! No nie !
  • Kajetan jesteś mistrz..mistrzuniek..mistrzunio przez duże M .. brawooooo cieszę się że mogę podziwiać Twoje dzieła

Niewykluczone, że piękna fryzura seksownej Pauli to „tylko” spektakularna peruka. Warto przypomnieć, że Kajetan Góra w 2017 roku trafił na listę 50 najlepszych perukarzy na świecie. Polak znalazł się w pierwszej 10.

Ociekająca seksem Paula Tumala cierpi! Od pół roku nie uprawiała seksu i na gwałt szuka faceta!

Fryzura czyni cuda! Nie ma szans żebyście poznali polską gwiazdę na tym zdjęciu. Tak zmysłowa nie była nigdy!

Marcin Gortat i Paula Tumala na wakacjach! Jednak są razem? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Najbardziej znanym mi fryzjerem w Polsce jest…Komentarzy: 2


Gość | 5 stycznia 2018, 22:53

Ona nie wygląda już na polkę


Gość | 5 stycznia 2018, 20:04

W czarnych wyglada staro


Dodaj komentarz
×