Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Seksowna Paula Tumala zmienia się jak kameleon! Teraz jest drapieżną lamparcicą w odważnej pozie i zmysłowych kabaretkach!

Paula Tumala


Paula Tumala w kabaretkach

Paula Tumala wie jak rozpalić zmysły swoich fanów. Seksowna modelka pojawiła się w show-biznesie nagle, dzięki zmysłowemu ubijaniu masła w teledysku (a później na Eurowizji) Donatana. Skąpo ubrana Słowianka natychmiast stała się rozpoznawalna wsód koneserów kobiecego piękna.

Warto również przypomnieć, że Gorzowianka na swoim koncie ma sporo innych sukcesów. Paula współpracowała przy wielu sesjach, brała udział w Wyborach Miss 2011, wystąpiła w teledysku Verby Młode Wilki X, pracowała przy pokazie Calvina Kleina, pozowała do kalendarza ALMI 2013.

Jak do tej pory, największą popularność przyniosły Tumali jednak rozbierane sesje zdjęciowe dla magazynu CKM. Po tych gorących zdjęciach Paula stała się obiektem westchnień i fantazji wielu internautów. Zmysłowa modelka doskonale wie, jak podgrzewać temperaturę swojej popularności. Na jej profilu możemy zatem podziwiać mnóstwo seksownych fotografii, które przyprawiają o zawrót głowy.

Ostatnio Paula lubi eksperymentować z fryzurą. Wkleiła więc swoje zdjęcie, na którym jest drapieżną brunetką. Na fotografii, oprócz czarnych włosów (peruka Kajetana Góry), szczególną uwagę zwracają mało skromna poza Pauli  i jej zmysłowe kabaretki.

Zobaczcie to zdjęcie, jest bardzo odważne!

Ociekająca seksem Paula Tumala cierpi! Od pół roku nie uprawiała seksu i na gwałt szuka faceta!

Polska gwiazda po metamorfozie w ogóle nie przypomina siebie! Po gigantycznej zmianie jest zupełnie inną osobą! Poznajecie?

Paula Tumala w seksownej bieliźnie zaprasza do swojego łóżka! Jej imponujący biust robi furorę!

Anna Grodzka w reklamie rajstop – dobry pomysł?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×