Szukaj

Seksowna Paula Tumala oddaje w ręce fanów swoje słowiańskie ciuszki z Eurowizji! Robi to w szczytnym celu!

Paula Tumala Eurowizja 2014 spódnica

Paula Tumala zdjęła słowiańską spódnicę w szczytnym celu

Paula Tumala przekazała na cele charytatywne swój słowiański skarb z Eurowizji 2014. Modelka oddała słynną spódnicę, w której ubijała masło dla Donatana.

Paula Tumala od dawna wspiera akcje charytatywne, które z szerokiej oferty wybiera bardzo starannie. Seksowna modelka ma złote serce, zatem z radością wykorzystuje swoją piękną twarz dla ważnych społecznie akcji związanych z dziećmi. Tak też było 6 marca, gdy znana z gorących rozkładówek Paula pojawiła się w warszawskim szpitalu pediatrycznym. Tumala nie świeciła tym razem swoim nagim apetycznym biustem, ani nie wystawiała do obiektywu zgrabnych  pośladków. Modelka postanowiła przyłączyć się do wyjątkowej akcji Kobiety dla Kobiet, zorganizowanej przez Fundację Ronalda McDonalda.

Akcja ma wesprzeć budowę Domu dla rodziców małych pacjentów przebywających w szpitalu. Paula Tumala przekazała na specjalną aukcję coś bardzo cennego. Na Allegro można bowiem wylicytować słynną spódniczkę w kwiaty, w której Paula namiętnie ubijała masło w teledysku Donatana oraz podczas występu na konkursie Eurowizji w 2014 roku. Licytacja spódnicy Pauli rusza 15 marca, zatem każdy fan zmysłowych wdzięków Tumali może mieć na własność jej ubranko.

Warto licytować, bowiem środki zebrane ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz wspaniałej misji Fundacji Aby Rodzina mogła być razem. Paula na konferencję przyniosła kultową spódniczkę, którą zmysłowo prezentowała na ściance. Słowianka Donatana, mimo że była ubrana skromnie, w czarnych obcisłych spodniach oraz czarnym dopasowanym topie z małym dekoltem, jak zawsze epatowała zabójczą zmysłowością.

Słowiańskiego akcentu Paula Tumala dodała swoim grubym warkoczem.

Zobacz, jak wygląda złote serce skryte pod apetycznym biustem Pauli Tumali.

Gwiazdy oddały swoje cenne kreacje w szczytnym celu: Majka Jeżowska, Marta Manowska, Anna Popek, Paula Tumala

Wielkie nagie piersi Pauli Tumali przygniotły wszystkich kandydatów na Misterów! Przystojniacy byli ugotowani!

 

Plejada znanych i lubianych na XIV Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami: Małgorzata Socha, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Kasia Zielińska, Mateusz Gessler


Paula Tumala na Eurowizji 2014

Paula Tumala na Eurowizji 2014

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×