Szukaj

Polska gwiazda pokazała drastyczne zdjęcia swojego ciała po porodzie: „Nadal się go wstydzę”

Paula Tumala - pokazała ciało

Paula Tumala - pokazała ciało

Paula Tumala nie ukrywa, że po ciąży zostało jej kilka dodatkowych kilogramów. Chociaż nadal wstydzi się swojego ciała, postanowiła pokazać, jak wygląda jej sylwetka po ciąży. Zdecydowała się na odważny krok. 

Paula Tumala na początku tego roku została mamą bliźniaczek. Celebrytka urodziła dwie cróreczki – Anastazję i Nadię. Dziewczynki stały się całym jej światem. Dumna mama w opiece nad pociechami może liczyć na pomoc swojego partnera, przyszłej teściowej oraz swojej mamy. Przy bliźniaczkach na pewno ma sporo roboty, dlatego wszystkie inne aktywności chwilowo zeszły na dalszy plan.

Gwiazda po porodzie przybrała na wadze. Na nowych zdjęciach widać, że jej sylwetka uległa zmianie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów bez skrępowania opowiedziała o wszystkim reporterce Jastrząb Post. Paula zdaje sobie sprawę, że powrót do dawnego wyglądu po bliźniaczej ciąży nie będzie najłatwiejszym zadaniem.

Dopiero od kilku dni zaczęłam biegać. Zawsze się tłumaczyłam, że jestem zmęczona, że nie przespałam nocy. A z drugiej strony pomyślałam, że mam 33 lata, a moja mama ma więcej energii, więc stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. Nie, żeby schudnąć, bo to nie o to chodzi, ale żeby lepiej się czuć. Moje ciało zupełnie inaczej wygląda i nie ukrywam, że jeszcze kilka kilogramów mi zostało.

Gwiazda nie zamierza się jednak katować głodowymi dietami i katorżniczymi zestawami ćwiczeń. Wszystko w swoim czasie. To, jaki ma stosunek do swojego ciała, zdecydowała się pokazać na Instagramie.

Paula Tumala pokazała, jak wygląda jej sylwetka po ciąży

Modelka przed zajściem w ciążę uchodziła za ideał i mogła się pochwalić pięknymi kształtami. Po narodzinach córeczek jej ciało bardzo się zmieniło. Nie ma zamiaru ukrywać tego, jak teraz wygląda. Zdecydowała się dodać w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Gwiazda w swoim wpisie podkreśla, że czuje się bardzo kobieco, ale nadal wstydzi się swojego ciała.

Cześć serduszka. Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić, tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym – ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam. Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała ? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was! Jako była modelka od zawsze krytykowałam się, za swój wygląd. Dzisiaj to ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę. Mówię szczerze. Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona? Ze swojego wyglądu? Ze swojego ciała ? Na dzień dzisiejszy, nie jest to dla mnie najważniejsze, bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej… przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nieprzespanej nocy nie mam na to siły i jedyne, o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać.
Ty też tak masz ? Jak jest u Was dziewczyny ? Czy tylko ja tak mam ? – napisała gwiazda pod swoim zdjęciem.

View this post on Instagram

Cześć serduszka❗️ Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić, tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym – ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam ❤️ Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała ? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was! Jako była modelka od zawsze krytykowałam się, za swój wygląd. Dzisiaj to ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę ????. Mówię szczerze. Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona? Ze swojego wyglądu? Ze swojego ciała ? Na dzień dzisiejszy, nie jest to dla mnie najważniejsze bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej… przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nie przespanej nocy nie mam na to siły i jedyne o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać ???? Ty też tak masz ? Jak jest u Was dziewczyny ? Czy tylko ja tak mam ? Dajcie znać co o tym myślicie ? #mama #ciąża #mojeciało #mybody

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek. One również borykają się z dodatkowymi kilogramami po ciąży.  Wpis Pauli bardzo je poruszył.

  • Pokochaj się i akceptuj.
  • Ważny wpis. Dziękuję za te słowa, ja też nie jestem już idealna.
  • Ciąża robi swoje. Niewiele kobiet może znowu pochwalić się szczupłą figurą.
  • Wyglądasz super. Przecież dopiero co urodziłaś bliźnięta.

Internautki żywo komentują wpis celebrytki, a ciepłych słów w jej kierunku ciągle przybywa. Paula zdecydowała się na bardzo odważny krok. Brawa dla niej!


Paula Tumala pokazuje sylwetkę po ciąży

Paula Tumala pokazuje sylwetkę po ciąży

Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala z partnerem na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala z partnerem na otwarciu salonu kosmetycznegoscena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×