Szukaj

Paula Tumala pokazała, jak karmi piersią z implantami. Czy czuje dyskomfort?

Paula Tumala swoją popularność zyskała dzięki udziałowi w teledyskach Donatana i Cleo. Na wieść o ciąży fani zastanawiali się, czy gwiazda zdecyduje się karmić piersią. Tym bardziej że na przeszkodzie stał jeden główny problem.
Paula Tumala

Paula Tumala

16 stycznia 2020 Paula Tumala została mamą. Na świat przyszły bliźnięta, dwie dziewczynki o pięknych imionach Anastazja i Nadia. Gwiazda poinformowała o tym na Instagramie, wstawiając słodkie zdjęcie obu córek. Z ust fanów posypały się gratulacje i wyrazy podziwu.

  • Gratulacje śliczne dzieci życzę zdrowia i wytrwałości sama dwa lata temu zostałam mama bliźniaków Laury I Alanka
  • Paulus , gratuluje dzielna kobito
  • Gratulacje ! Zdrowia i radości dla Waszej rodzinki
  • Kotek gratuluje jestem dumna, ściskam, całuje! Halinki najpiękniejsze.

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka ???????? ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii???? Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Paula Tomala karmi córki piersią z implantami

Młodej mamie macierzyństwo służy. Stara się cieszyć każdym dniem i czas spędzany z nimi wykorzystuje jak najlepiej. Dba także o to, aby przybierały na wadze. Tym bardziej, że są wcześniakami. Chociaż wielu miało wątpliwości, czy będzie w stanie karmić córki piersią przez posiadane od kilku lat implanty. Okazuje się, że nie przeszkadzają one Pauli w niczym. Karmi je tak samo jakby miała naturalne piersi.

Wyjaśnię tę kwestię. Mając zrobione implanty podmięśniowo, nic nie przeszkadza w tym, aby karmić piersią – mówi Tumala w rozmowie z “Super Expressem”.  Najważniejsze jest nastawienie w głowie. Jak dowiedziałam się, że zaszłam w ciążę, obiecałam sobie, że będę karmić moje dzieci piersią maksymalnie tak długo, jak się tylko da. Zamierzam co najmniej rok – dodaje.

Paula Tumala karmi piersią

Paula Tumala karmi córki piersią


Paula Tumala w ciąży

Paula Tumala w ciąży

Paula Tumala karmi piersią
Paula Tumala - relacja ze szpitala

Paula Tumala - relacja ze szpitala

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×