Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Kolejne oskarżenia pod adresem „Botoksu”! Patryk Vega zapłacił za… Aż trudno w to uwierzyć!

Patryk Vega nie będzie pracował przy najnowszej części Pitbulla


Patryk Vega zapłacił za pochlebne recenzje o „Botoksie”?

Kontrowersja wokół najnowszego filmu Patryka Vegi trwa. Najpierw reżyser zasugerował, że negatywne opinie dotyczące filmu, który miał swoją premierę 29 września są robotą opłaconych w tym celu specjalistów, teraz Internauci odbili piłeczkę w jego stronę i twierdzą, że… to Vega zapłacił za pozytywne opinie o filmie!

Krzysztof Gojdź zagrał rolę życia w „Botoksie”, więc teraz broni Patryka Vegi jak tygrys?

Poszło o ocenę filmu, która na Filmwebie niespodziewanie skoczyła do góry. W ciągu dwóch dni zaczęło pojawiać się bardzo dużo pozytywnych opinii na temat Botoksu, a gwiazdki z 3 skoczyły do niemal 4 i pół. Złośliwi twierdzą, że Vega zapłacił użytkownikom za wystawianie dobrych ocen. Jeden z Internautów był oburzony podobnymi zarzutami:

Nie wiem co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu, żeby wierzyć w jakieś działania promocyjne przy komentowaniu filmów. Weź człowieku najpierw pomyśl, a później pisz. Komu by się opłacało płacić komukolwiek, żeby pisał komentarze na forum filmowym i jaki to miało by sens bo na pewno nic by to nie dało, kto chce film i tak obejrzy a kto nie chce to nie obejrzy. Większość tych dziesiątek i jedynek to nic innego jak wypociny trolli i hejterów i z pewnością nikt im za to nie płaci – napisał

Gazecie Wyborczej udało się uzyskać komentarz od dystrybutora filmu, który stanowczo zaprzeczył paskudnym pogłoskom:

Nie sięgamy do tego rodzaju nieczystych praktyk – skomentował Tomasz Jawor.

Myślicie, że przeciwnicy Patryka wreszcie odpuszczą?

Ostre słowa Patryka Vegi na temat krytykowanego „Botoksu”. Nie uwierzycie kogo obwinia!

Patryk Vega z żoną - BOTOKS, premiera filmu

Patryk Vega z żoną – BOTOKS, premiera filmu

Patryk Vega - Pytanie na Śniadanie 23.09.2017

Patryk Vega – Pytanie na Śniadanie 23.09.2017

Obejrzysz film Botoks?


Komentarzy: 7


Gość | 6 października 2017, 11:16

zdecydowanie mogliby odpuścić, bo już nie mogę znieść tego szumu wokół Botoksu. przeciez i tak bije rekordy oglądalności


wika | 5 października 2017, 19:02

Moim zdaniem on nie bawi się w takie rzeczy. Każdy jego film przyciąga takie tłumy ludzi do kin, że nie ma konkurencji.


Olga93 | 5 października 2017, 02:17

patrząc na autko jakim jeździ to nie wydaje mi się, żeby mu jeszcze się chciało sponsorować takie rzeczy, facet puszcza hit za hitem i teraz też tak było także jak to nie wiem (mi tam się film podobał)


Gość | 4 października 2017, 15:04

Sorry, film (niestety!) widziałam, jest mega słaby i nudny jak flaki z olejem. A że ma jakąś tam publiczność? Wiele gniotów ją ma (weźmy wszystkie części „American Pie” czy rozmaitej maści komedie romantyczne). Na Filmwebie „Botoks” ma 4 gwiazdki na 10 możliwych, więc nie jest to specjalnie wysoka ocena 🙂


Gość | 3 października 2017, 21:34

W moim 30 tysięcznym mieście bilety wykupione na najbliższy tydzień


Gość | 3 października 2017, 21:33

w ciągu weekendu BOTOX obejrzało ponad 700 tysięcy ludzi… teraz to już pewnie ponad milion, więc wszystkie pierdoły o klapie, kompromitacji, mogą sobie zawistnicy między bajki włożyć 😉 nie zdziwiłabym się, gdyby te wszystkie ataki wyprodukowała nasza naczelna awanturnica i menelka z ciechanowa, niejaka doda elektroda…to w końcu to jej najbardziej zależy na skompromitowaniu Vegi, który ją poniżył i pokazał gdzie ją ma (hehe)


luiza | 3 października 2017, 20:53

Ja obstawiam, ze ktos gdzies źle się wypowiedział o tym filmie a potem zaczęła się lawina od ludzi, którzy nawet znajac życie nie obejrzeli filmu… Ja byłam i jak dla mnie jest super. Szkoda, ze ja tak szybko nie zrzucę wagi jak Daniela ale na razie idzie mi dobrze z iqgreen i trenerem. :))


Dodaj komentarz
×