Szukaj

Patryk Vega jest silnie uzależniony! Nawet nie ukrywa swojego nałogu: „Adrenalina skacze, a ja czuję chwilowe ukojenie”

Patryk Vega

Patryk Vega

Patryk Vega dopiero kończy film Polityka, a już zabiera się za kolejny. Na tapetę weźmie kolejne środowisko, co wywołać może niemały skandal. Tylko, że reżyserowi chodzi też o pieniądze! Przyznał, że jest od nich uzależniony.

Patryk Vega, to reżyser który nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów. Był już film o policjantach, lekarzach, wkrótce będzie o politykach. Dopiero się rozkręca. Chociaż Polityka jeszcze nie weszła na ekrany kin, Vega bierze się za kolejny film. Znany jest z tego, że robi dwa filmy rocznie, to dużo, ale czy będzie jeszcze więcej?

Zobacz: Patryk Vega wyrósł na megagwiazdę, a kim jest jego żona? To ona rozdaje karty w branży filmowej!

Popularność Patryka Vegi

Reżyser nie ukrywa, że zarabia krocie i przyznaje, że ogromne sumy mogą działać podobnie jak narkotyki czy alkohol, od którego był uzależniony do 30. roku życia. Jest twórcą najbardziej kasowych polskich produkcji. Zarówno Botoks, jak i Kobiety mafii odniosły ogromny sukces. Vega nie spoczywa na laurach, ponieważ już niedługo na ekrany wejdzie jego najnowszy film Polityka. Kontrowersyjne produkcje gwiazdora są jednymi z najchętniej oglądanych w kraju. Popularność dzieł reżysera przekłada się oczywiście na zawartość jego portfela. Patryk Vega inkasuje za swoje filmy bajońskie sumy, które wydaje np. na drogie samochody.

Zobacz: Patryk Vega odpalił kolejną petardę! Reżyser zdradził kogo obsadził w roli Beaty Szydło! Gwiazda wygląda jak jej klon! [WIDEO]

View this post on Instagram

???? Fot. @andrzejswietlik #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

Patryk Vega, uzależnienie od pieniędzy

W szczerym wywiadzie dla magazynu Gala, opowiedział o swoim uzależnieniu od pieniędzy i co czuje, gdy dostaje kolejny przelew.

Pracuję, by zarabiać. Mam życie rozpisane w liczbach i określonych planach związanych z zakupami, zwłaszcza nieruchomości, które będą stanowić zabezpieczenie dla mojej rodziny na przyszłość. Czasami kupuję coś tylko po to, by dostarczyć sobie adrenaliny. Jestem uzależnieniowcem, przez piętnaście lat byłem alkoholikiem i chociaż od trzydziestego roku życia nie piję, wpadłem w nałóg zarabiania pieniędzy – wyznał Vega.

Okazuje się, że praca i zarabianie pieniędzy, to dla reżysera nie tylko realizowanie pasji, ale także nałóg. Vega nie ukrywa, że z niecierpliwością czeka na każdy przelew, a sprawdzanie, ile pieniędzy ma w banku, dostarcza mu potężnej dawki adrenaliny. Jest jednak świadomy, że silne emocje, jakie wtedy odczuwa, mogą być zdradliwe. Powiedział też, że przez to, że jest uzależniony od pieniędzy, musi zarabiać coraz więcej:

Sama informacja, że pieniądze wpłynęły na konto, jest dla mnie nagrodą. Adrenalina skacze, a ja czuję chwilowe ukojenie. Problem w tym, że muszę zarabiać coraz więcej i więcej, aby podtrzymać pozytywne emocje – mówi dla Gali reżyser.

Wygląda na to, że umiłowanie do luksusu i uzależnienie od pieniędzy oraz adrenalina w oczekiwaniu na kolejny przelew, są ogromnymi bodźcami do tworzenia coraz to nowych produkcji. Oby tylko Patryk Vega nie zapomniał o tym, że nałogi są zgubne.

Zobacz: Roxie Węgiel w perłowym kombinezonie leży na masce luksusowego auta! Wygląda jak zmysłowa gwiazda z Las Vegas!


Patryk Vega - InstagramPatryk Vega schudł i zmienił styl ubierania się

Patryk Vega schudł i zmienił styl ubierania się

Patryk Vega - nowy tatuaż

Patryk Vega - nowy tatuaż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×