Szukaj

Gwiazda „Mam talent!” i serialu TVP zrobiła coming out! Znany przystojniak jest gejem

Tancerze

Tancerze

Jeden z uczestników programu Mam Talent zdecydował się na głośny coming out. Udzielił wywiadu o swoim homoseksualizmie i wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. 

Mam Talent, to show emitowane w stacji TVN, które doczekało się aż dwunastu kolejnych edycji. Było emitowane od 2008 do 2019 roku. Osoby biorące w nim udział prezentowały przed jury i publicznością swoje umiejętności artystyczne. Zwycięzca programu mógł liczyć na spory zastrzyk gotówki oraz ogromną popularność. Castingi do programu odbywały się w kilku największych miastach w Polsce, a pojawiały się na nich prawdziwe tłumy, które chciały pokazać Polakom swój wielki talent.

Do półfinałów trafiała najlepsza 40 uczestników wybrana przez trzyosobowe jury. Wśród nich byli między innymi utalentowani wokaliści, magicy, sportowcy i tancerze. W kolejnych etapach o losach osób będących w programie decydowali widzowie, który mogli wysyłać SMS-y lub głosować w specjalnej aplikacji. W ścisłym finale brało udział aż dziesięciu uczestników. Jednym z tych, któremu udało się dotrzeć aż do etapu półfinału, był Patryk Rybarski.

Uczestnik Mam Talent i aktor Tancerzy zrobił coming out

Patryk Rybarski to mieszkaniec Warszawy, który w 2012 roku w Mam talent zaprezentował przed publicznością swój taniec. Mężczyzna od lat jest instruktorem pole dance.

Występował na deskach Teatru Buffo i Teatru Roma, można go było zobaczyć także w serialach TVP Tancerze i TVN BrzydUla. Pojawił się także w show Polsatu Got to dance. Jest też kilkukrotnym mistrzem Polski w kategorii tańca show-dance, a na Mistrzostwach Świata w Hong-Kongu zajął drugie miejsce w kategorii pole art.

Teraz tancerz zdecydował się na bardzo odważne wyznanie. Na łamach magazynu LGBT Replika opowiedział o swoim homoseksualizmie:

To jest genetyczne, ujawniło się, gdy miałem jakieś 12 lat w wyniku bardzo silnego stresu. Uciekł mi pies, którego strasznie kochałem i naprawdę odchodziłem od zmysłów. Szukałem go wszędzie, godzinami wysiadywałem w oknie, rozpaczałem. A potem nagle zbielały mi rzęsy na lewym oku i część powieki. Cholera! Nie znałem nikogo z takimi przebarwieniami. Nikt tak przecież nie wygląda, nie? Więc malowałem te rzęsy, chodziłem na jakieś henny. Sporo czasu zabrało mi zrozumienie, że tak jak jest, jest OK, i nawet więcej – że to jest mój atut, moja inność, której nie będę się wstydził. Tak jak nie będę się wstydził homoseksualności – brzmi fragment wywiadu z tancerzem.

Magazyn zapowiedział także, że Patryk zdecydował się na wzięcie udziału w sesji do kalendarza Afiszujemy się. Fani będą tam mogli zobaczyć trzy jego zupełnie nagie zdjęcia.


Patryk Rybarski w Got to dance

Patryk Rybarski w Got to dance

Patryk Rybarski w Mam talent!

Patryk Rybarski w Mam talent!

Patryk Rybarski w Mam talent!

Patryk Rybarski w Mam talent!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×