Patryk Pniewski zaliczył sporą wpadkę na weselu Królikowskich. Wszystko widać na zdjęciach z fotomatu

Patryk Pniewski

Patryk Pniewski

Zdjęcia ze ślubu i wesela Królikowskich nadal wywołują sporo emocji. Patryk Pniewski zaliczył sporą wpadkę, którą natychmiast wytknęli mu internauci. Wszystko przez kadr z fotomatu. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski od tygodnia są małżeństwem. Zakochani przezwyciężyli kryzys, który spotkał ich pod koniec roku i udowodnili, że prawdziwa miłość zwycięży wszystko. Ich wesele od tygodnia wzbudza niesamowite emocje. Zdjęcia z ceremonii natychmiast obiegły plotkarską prasę. Panna młoda miała na sobie niezwykłą suknię ślubną, która została uszyta na zamówienie. Podczas wesela przebrała się w kolejną niesamowitą kreację. Świeżo upieczeni małżonkowie chętnie dzielą się kolejnymi fotografiami z tego ważnego dnia.

Narzeczeni na swój ślub zaprosili oczywiście najbliższą rodzinę, przyjaciół oraz sporo gwiazd show-biznesu. Na imprezie pod Warszawą bawili się: Małgorzata Królikowska, Tomasz Oświeciński, Marina, Małgorzata Rozenek i Patryk Pniewski. Małżonkowie zapewnili swoim gościom mnóstwo atrakcji, na imprezie pojawił się między innymi fotomat.

Patryk Pniewski zaliczył wpadkę na weselu Królikowskich

Zdjęcia ze ślubu zakochanych stały się wielkim hitem w sieci. Każdy kolejny kadr, który pojawia się na ich Instagramach cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród obserwatorów. Pod postami nie brakuje komplementów, ciepłych słów i życzeń dla nowożeńców. Antek pochwalił się także kadrami z fotomatu, który pojawił się na weselu. Cieszył się on ogromnym powodzeniem wśród weselników. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć zakochanych państwa młodych, na kolejnym całą rodzinę Królikowskich i nowożeńców razem ze świadkami. Nie zabrakło też kadru z przyjaciółmi.

Wśród gości weselnych pojawił się wspomniany już Patryk Pniewski, który razem z panną młodą gra w serialu Pierwsza Miłość. Aktor chętnie pozował do kolejnych zdjęć. Jednak gdy pojawił się w fotomacie zapomniał o jednym szczególe, na który uwagę zwrócili internauci. Z kieszeni jego marynarki wystawała paczka papierosów.

Patryk nie pal – brzmiał jeden z komentarzy.

Palenie papierosów jeszcze kilka lat temu było wręcz modne. Obecnie nie jest to już na czasie, a nawet spotyka się z krytyką.


Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Patryk Pniewski, Oliwia Bosowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Patryk Pniewski, Oliwia Bosowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Marina, Agnieszka Mrozińska, Patryk Pniewski, Oliwia Bosowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Marina, Agnieszka Mrozińska, Patryk Pniewski, Oliwia Bosowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×