Patryk Ignaczak, ukochany Anny Wendzikowskiej, został pogodynkiem!

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak

Patryk Ignaczak, ukochany Anny Wendzikowskiej i ojciec jej dziecka został pogodynkiem. Na portalu wirtualnapolska.pl zapowiada pogodę. Wokalista zespołu Audiofeels znalazł sobie nowe zajęcie. Trzeba przyznać, że ma bardzo dobrą dykcję i seksowny głos. Jeśli chodzi o wygląd też nie można mu niczego zarzucić.

Patryk i Anna zostali niedawno rodzicami słodkiej Kornelii. To ich pierwsze dziecko i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Para zapowiada ślub od dawna, ale w zawarciu małżeństwa paradoksalnie przeszkodziło im przyjście na świat córeczki. Ania szybko wróciła do pracy po porodzie. Poród odbył się przez cesarskie cięcie. Patryk nie był przy nim obecny.

Po narodzinach córeczki Anna szybko zaczęła się nią chwalić. Na Instagramie zaroiło się od zdjęć jej uroczych stópek i ślicznego pokoiku.

Zobacz: Anna Wendzikowska wróciła z małą Kornelią do domu

Patryk otworzył nowy rozdział w swoim życiu.  Myślicie, że ma szansę na wakat w telewizji? Zobaczcie, jak prezentuje się w roli pogodynka. Naszym zdaniem to jeden z najprzystojniejszych prezenterów pogody w Internecie)

Patryk Ignaczak Fot. Screen z wp.pl

Patryk Ignaczak
Fot. Screen z wp.pl

Patryk Ignaczak Fot. Screen z wp.pl

Patryk Ignaczak
Fot. Screen z wp.pl

Patryk Ignaczak Fot. Screen z wp.pl

Patryk Ignaczak
Fot. Screen z wp.pl

 

Patryk Ignaczak i Anna Wendzikowska Fot. ons

Patryk Ignaczak i Anna Wendzikowska
Fot. ons


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×