Narzeczony Anny Wendzikowskiej i partner Patrycji Markowskiej zdradzają jak to jest żyć w cieniu swoich partnerek - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Narzeczony Anny Wendzikowskiej i partner Patrycji Markowskiej zdradzają jak to jest żyć w cieniu swoich partnerek

Patryk Ignaczak i Jacek Kopczyński o życiu w cieniu swoich partnerek

Wirtualna Polska

Robią kariery i realizują się zawodowo, mimo że na co dzień są w cieniu nazwisk swoich drugich połówek. Mowa o Patryku Ignaczaku, członku zespołu Audiofeels i partnerze życiowym Anny Wendzikowskiej, oraz aktorze Jacku Kopczyńskim, który jest partnerem wokalistki Patrycji Markowskej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ania ma mocny charakter, a ja często nie odpuszczam więc jest gorąco – zdradził Ignaczak.

Powiedział także gdzie poznali się z dziennikarką. Okazało się, że po raz pierwszy spotkali się w Szczecinie, gdzie Ania prowadziła imprezę, na której występował Patryk. Więc od samego początku ich życie prywatne łączyło się z zawodowym.

W zupełnie innej sytuacji jest Jacek Kopczyński. Na co dzień aktor filmowy i teatralny. Od kilku lat znany z serialu M jak Miłość. Wcześniej skupił się na teatrze. Jest zadowolony z tego, że może się realizować. Uwielbia poranne próby na deskach teatru i długie godziny na planach zdjęciowych. Na każdej premierze towarzyszy mu sławna partnerka, która jest z niego bardzo dumna, a on nie chce być bardziej znany.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tak mi się wydaje, że jak aktor staje się gwiazdą to już troszeczkę przestaje być aktorem, a chciałbym być dobrym aktorem – podkreślił Kopczyński.

Zobaczcie cały materiał wideo.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×