Patryk Grudowicz potwierdził nasze doniesienia. Jego związek z Kasią Szklarczyk dobiegł końca: „Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę”

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk postanowili się rozstać

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk postanowili się rozstać

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się. Model, na swoim Instagramie udostępnił wpis, w którym oficjalnie potwierdził zakończenie związku. Dlaczego ich relacja nie przetrwała?

Patryk Grudowicz, od momentu, w którym pojawił się w programie Top model zdobył serca wielu fanek w całej Polsce. To one regularnie śledziły jego karierę, a także życie prywatne – w tym związek z Kasią Szklarczyk, którym model chętnie dzielił się w sieci.

Zobacz: Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk SĄ PARĄ! Potwierdzili swój związek NAGĄ sesją!

Patryk Grudowicz potwierdził rozstanie z Kasią Szklarczyk. Co się stało?

W ostatnim czasie publikacji tych było zdecydowanie mniej. Ostatnie wspólne zdjęcia modeli pochodzą z początku września. Para właśnie wtedy razem poleciała do Mediolanu. Dlaczego nie publikują wspólnych postów? Jak dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, Grudowicz i Szklarczyk rozstali się. Podobno była to decyzja spowodowana brakiem czasu dla siebie:

To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji – twierdzi nasze źródło.

Zobacz: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się. To koniec bajkowej miłości gwiazd „Top Model” [TYLKO U NAS]

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz - Walentynki 2019 (fot. Koty2)

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz – Walentynki 2019 (fot. Koty2)

Chociaż partnerzy przez długi czas nie komentowali tych doniesień, w sobotni wieczór wszystko stało się jasne. Patryk, na swoim Instagramie, opublikował zdjęcie z Kasią. W opisie przyznał, że ich związek się zakończył. We wzruszających słowach podziękował modelce za czas, który spędzili razem:

Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuje – podkreślał model.

Trzeba przyznać, że to się nazywa rozstanie z klasą.

Zobacz: Patryk Grudowicz w objęciach Kasi Szklarczyk przyłapany w klubie dla gejów! Jednak są parą?! [WIDEO]


Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

scena z: Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×